Вентиляція квартири

Чому потрібні системи вентиляції в квартирах, приватних будинках, котеджах?

Чи зауважували ви, наскільки залежить ваше самопочуття від якості повітря в приміщенні, яким ви дихаєте? На свіжому повітрі в лісі, в парку чи біля моря ви почуваєте себе сильнішим, бадьорішим, веселішим. А в закритому приміщенні, яке довго не провітрювали, часто болить голова, з’являється кволість, весь час хочеться спати.

Читати більше

Вентиляція в кімнаті

Для того, щоб насолоджуватися свіжим повітрям у вітальні, спальні чи дитячій, недостатньо просто відкрити вікно. Природна вентиляція здатна забезпечити повітрообмін, але при цьому не гарантує чистоту повітря чи підтримання оптимального рівня вологості. Й тим паче — комфортної температури. В зимові місяці, коли активно вмикається опалення, природне провітрювання є основним джерелом втрати тепла.

Читати більше

Вентиляція укриттів

В умовах воєнного стану, безпека стала для українців пріоритетним питанням, яке потребує ефективних та швидких рішень. Російські окупанти постійно обстрілюють мирні українські міста, обираючи в якості мішені звичайні житлові будинки, школи, дитячі садочки, лікарні, виробничі підприємства.

 

Читати більше
вентиляція спортзалу

Вентиляція спортзалу

Заняття спортом – запорука міцного здоров’я та хорошого настрою. Обираючи спортивний зал, ми керуємось не лише місцем розташування (ближче до будинку, роботи), ціновою політикою та переліком послуг, але й орієнтуємось на комфорт у залі.

Читати більше
вентиляція школи

Вентиляція школи

Будівлі шкільних навчальних закладів складаються з приміщень різного розміру та функціонального призначення: класні кімнати, спортзал, їдальня, навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, тощо. Для кожного приміщення є свої вимоги стосовно повітрообміну та особливості вентилювання.

Читати більше

Вентиляція дитячого садочку

Діти більш чутливі до зовнішніх подразників, гостріше реагують на будь-які некомфортні умови. Відтак здоровий мікроклімат та якість повітря в дитячому садочку – пріоритет номер один.

Чим загрожує відсутність примусової вентиляції в ДНЗ?

Читати більше
вентиляція салону краси

Вентиляція салону краси

Якщо ви власник перукарського бізнесу й прагнете досягти успіху, то в першу чергу, ви зобов’язані подбати про позитивне враження клієнтів та умови праці вашого персоналу.

Здоровий мікроклімат у приміщенні – це обов’язковий крок до успіху вашого бізнесу. Лише правильне використання природної вентиляції може забезпечити оптимальний повітрообмін для створення комфорту у перукарні. Тоді не лише клієнти будуть задоволені атмосферою та сервісом, але майстри будуть працювати більш ефективно.

Читати більше

Вентиляція офісу

Найцінніший ресурс в будь-якій галузі – люди. В бізнесі існує одне просте правило успіху:

Якщо ви хочете підвищити продуктивність персоналу, створіть для працівників комфортні умови. Вентиляція в офісі – це один із пріоритетних напрямків у створенні належних умов праці. Адже, свіже повітря в приміщеннях підвищить працездатність, сприятиме гарному самопочуттю та настрою.

Читати більше

Вентиляція ресторану

Ви власник ресторанного бізнесу, закладу харчування чи розважального комплексу? Тоді ця інформація для вас.

Звісно успіх будь-якого ресторану, кафе чи бару залежить від професіоналізму кухарів та атмосфери закладу. Однак без якісної вентиляції виробничих приміщень, ваш бізнес не приноситиме очікуваних результатів. Адже, яким би привабливим не був ресторан, скільки б смачних страв там не готували, якщо відвідувачів зустрічатиме неприємний запах, задуха та відчуття підвищеної вологості, ви дуже швидко втрачатимете своїх клієнтів. Природна вентиляція навряд чи впорається з таким завданням, а за допомогою рекуператора, ви зможете створити правильний мікроклімат та забезпечити комфорт кожному відвідувачу закладу.

Читати більше

Вентиляція в гаражі

Вентиляція в гаражі — це запорука здорового та безпечного для автовласника середовища у цьому приміщенні. Призначення вентиляційної системи — виведення назовні шкідливих газів, парів пального та забрудників, які можуть накопичуватися в гаражі під час експлуатації автотранспорту або в результаті хімічних процесів. Природної вентиляції зазвичай недостатньо: обмежений доступ свіжого повітря, недостатнє опалення й відсутність будь-якого контролю рівня вологості призводять до погіршення мікроклімату.

Читати більше

Промислова вентиляція

Якісна вентиляція зі збереженням тепла ─ плідна інвестиція у бізнес.

Кваліфіковані інженери компанії запропонують проєктне рішення вентиляції для виробничих приміщень, порадять необхідне обладнання або спроєктують індивідуальне рішення вентиляції. Багаторічний досвід та професіоналізм спеціалістів з монтажу допомагають нам інсталювати всі елементи систем вентиляції швидко та якісно.

Читати більше

Вентиляція в погребі

На відміну від інших приміщень будинку, погріб має унікальні вимоги до вентиляції через розташування під землею та обмежений доступ свіжого повітря. Підвищена вологість, неприємні запахи, поява грибка та плісені — проблеми, які виникають через недостатню вентиляцію льоху. Для того, щоб підтримувати оптимальні умови зберігання продукції в межах підвалу та здоровий мікроклімат цього приміщення, варто самостійно подбати про забезпечення ефективної вентиляції.

Читати більше

Вентиляція агросектору

При облаштуванні будь-якої ферми слід пам’ятати, що успіх тваринництва залежить на 60% від годування худоби, на 20% від генотипу та віку тварин, на 20% – від мікроклімату та умов утримання тварин. Тому, на таких об’єктах не достатньо природної вентиляції.

Читати більше