Про вентиляцію

Основним завданням усіх систем вентиляції є забезпечення необхідного рівня повітрообміну в приміщенні або певній його частині.

Якісний повітрообмін гарантує швидке видалення забрудненого і подачу свіжого, зовнішнього повітря. Це забезпечує здоров’я, комфорт та безпеку осіб, які перебувають в оселі. А також, захист окремих приміщень і будинку загалом від некорисного впливу різних чинників, насамперед, надмірної вологи. Також, завдяки правильному повітрообміну підтримуються побутові, технологічні та мікрокліматичні умови у всьому приміщенні або окремих зонах та робочих місцях.

Забруднення внутрішнього повітря можна розділити на дві категорії: відчутні та невідчутні. До першої категорії належать брудні випари, які спричиняють неприємні запахи, утворення конденсату на вікнах тощо. До другої – невідчутні забруднення, пов’язані з життєдіяльністю людей, тварин, рослин, виробничими та іншими побутовими процесами.

Системи вентиляції у м. Львів

Якщо ви вирішили влаштувати систему вентиляції, проте вагаєтеся, чи варто самостійно проводити розрахунки, обирати обладнання, формувати монтажну схему – радимо скористатися допомогою кваліфікованих співробітників нашої компанії. У головному офісі PRANA працюють виключно професіонали своєї справи, які пропонують клієнтам оперативне встановлення системи вентиляції «під ключ», а саме: виїзд на об’єкт, проєктування, підбір обладнання, аксесуарів, монтаж вентиляції у м. Львів.

Очевидно, що для забезпечення повітрообміну приміщень, необхідна відповідна сукупність обладнання для транспортування повітря, решіток для його подачі, фільтрів для очищення тощо. Вентиляційні системи мають різне функціональне призначення, можуть бути з присутністю або відсутністю повітропроводів, природний або механічним рухом повітря тощо. Саме правильний вибір схеми вентиляції та підбір обладнання – ключ до забезпечення оптимального мікроклімату приміщень

Переваги PRANA

Комплексні послуги з виробництва, продажу і встановлення систем вентиляції у місті Львів здійснює місцева компанія PRANA. Ми, як український виробник вентиляційних систем, пропонуємо вигідні оптові та роздрібні ціни на рекуператори та інше вентобладнання у м. Львів.

Увесь спектр обладнання і послуг з організації ефективної системи вентиляції у м. Львів для приватних та промислових об’єктів, ви знайдете на нашому сайті. Кваліфіковані інженери підготують детальні розрахунки для кожного індивідуального проєкту, а монтажна бригада здійснить влаштування вентиляції у Львові або на території Львівської області.

Наші переваги

безкоштовний прорахунок та проектна пропозиція
безкоштовний виїзд в межах міста
співпраця по перерахунку з ПДВ
сервісне та гарантійне обслуговування
безкоштовний прорахунок та проектна пропозиція
безкоштовний виїзд в межах міста
співпраця по перерахунку з ПДВ
сервісне та гарантійне обслуговування

Особливості вентиляції різних типів приміщень

Приватні будинки, квартири

Припливно-витяжна система вентиляції у квартирах, приватних будинках, котеджах дає значну перевагу за рахунок одночасного припливу та витяжки повітряних потоків.
Читати більше.

Заклади громадського харчування

Головне завдання системи вентиляції закладів кафе і ресторанів, розважальних закладів –  забезпечити ефективне видалення запахів їжі, тютюнового диму, інших неприємних запахів та надлишкового тепла від приготування з кухні, а також постачання свіжого  та чистого повітря ззовні.
Читати більше.

Офісні приміщення

Певно, всі помічали, як впливає мікроклімат офісного простору на робочий процес. За відсутності свіжого повітря працівники стають млявими, сонними, з’являється головний біль та ускладнюється дихання, що спричиняє серйозний дискомфорт.
Читати більше. 

Басейни

Вентиляція та система кондиціонування є одним з центральних елементів будь-якого приміщення з басейном: від спортивного комплексу до невеликого приватного басейну. І саме від правильної організації цих складових залежить довговічність, надійність та максимальна можливість використання басейну.
Читати більше. 

Укриття

Системи вентиляції в укриттях або взагалі відсутні, або перебувають у критичному стані. А низька якість повітря підвальних  приміщень та інших захисних споруд становить загрозу для життя і здоров’я людей у разі довготривалого перебування у приміщеннях укриттів. Саме тому, організація якісної вентиляції укриттів є першочерговою.
Читати більше. 

Спортивні зали

Здоровий мікроклімат безпосередньо залежить від правильної вентиляції спортзалу. У спортивних, гімнастичних чи тренажерних залах люди потіють та виділяють тепло, рівень вуглекислого газу зростає та накопичуються шкідливі випари.
Читати більше.

Навчальні заклади

Будівлі шкільних навчальних закладів складаються з приміщень різного розміру та функціонального призначення: класні кімнати, спортзал, їдальня, навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, тощо. Для кожного приміщення є свої вимоги стосовно повітрообміну та особливості вентилювання.
Читати більше. 

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Виконані об'єкти

  Система вентиляції виробництва сиру
  Вентиляція косметичного салону
  Система вентиляції офісного центру
  Вентиляція гарячого цеху в медичному закладі
  Промислова вентиляція Академії єдиноборств «Нокаут»
  Вентиляція цеху розливу води
  Система вентиляції виробництва сиру
  Вентиляція косметичного салону
  Система вентиляції офісного центру
  Вентиляція гарячого цеху в медичному закладі
  Промислова вентиляція Академії єдиноборств «Нокаут»
  Вентиляція цеху розливу води

  Питання та відповіді

  01. Що входить у попередній прорахунок вентиляції об’єкту?
  02. Скільки коштує монтаж вентиляції?
  03. Чим відрізняється вентиляція різних приміщень?
  04. Чи замінить система вентиляції опалення та кондиціонування?
  05. Чи потрібно обслуговувати систему вентиляції?