Робота більшості промислових об’єктів пов’язана з додатковими викидами шкідливих речовин, газів, пилу, металу, надлишкової вологи та тепла. Саме тому, у виробничих приміщеннях різного призначення обов’язково слід подбати про якісну систему природної вентиляції, яка ефективно видалятиме забруднене у процесі роботи повітря.

Вимоги до мікроклімату у приміщеннях такого типу прописана у законодавчих документах, оскільки, склад повітря впливає на здоров’я та продуктивність працівників компанії.

Обов’язкові вимоги до системи вентиляції виробництва:

 • не повинна впливати на робочий процес;
 • зобов’язана створити комфортний мікроклімат;
 • має забезпечити прийнятні умови праці у будь-яку пору року при будь-якій температурі.

Існує два варіанти популярних рішень для організації виробничих приміщень: примусова та природна вентиляція. Рішення щодо типу вентиляції приймається на основі детального аналізу низки параметрів:

 1. Технологічного процесу.
 2. Архітектури та розміру приміщення.
 3. Кількості працівників.

Найкращим рішенням для виробничих об’єктів будь-якого розміру є встановлення припливно-витяжної децентралізованої промислової вентиляції PRANA. Така вентиляція виробничих приміщень дасть змогу організувати різні кліматичні зони на території одного виробничого приміщення без перегородок та стін. Крім того, рекуператори PRANA відрізняються простим керуванням та можливістю канального і безканального використання. Оновлення системи можна здійснювати без зупинки виробництва, що є важливим показником для великих виробників.

Промислові теплозберігаючі системи вентиляції PRANA

Крім того, встановлення рекуператора PRANA допоможе не лише забезпечити потрібний повітрообмін виробничого приміщення, а й значно скоротити витрати підприємства на опаленні в зимовий період та додатковому кондиціонуванні у літній. Використання канальної системи вентиляції відкриває можливості встановлення додаткового обладнання всередині каналів: охолоджувачів, обігрівачів, зволожувачів повітря, фільтрів.

Завдяки численним перевагам та високій ефективності рекуператорів українського виробництва, вони користуються великим попитом для організації промислової вентиляції на об’єктах різного типу і призначення, а саме:

 • великих офісів, HoRECa;
 • виробничих цехів, ферм;
 • басейнів, фітнес-клубів;
 • медичних центрів тощо.

Для того, щоб організувати якісну систему вентиляції з врахуванням особливостей процесу роботи та архітектури приміщення, рекомендуємо звертатися до кваліфікованих інженерів PRANA. Наші фахівці проаналізують наявні показники та запропонують найкраще проектне рішення, порадять оптимальний варіант обладнання або, при потребі, спроектують індивідуальну вентиляцію кожного приміщення та максимально швидко встановлять обладнання без порушення цілісності ремонту.

Ми працюємо за наступною схемою:

 1. Надаємо безкоштовну консультацію кожному клієнту, а також, при потребі, виїжджаємо на об’єкт, де буде встановлена промислова вентиляція (за потребою).
 2. Вентиляція виробничих приміщень розробляється згідно створеного ескізу з урахуванням норм і стандартів.
 3. Прораховуємо вартість вентиляції у виробничих приміщеннях, погоджуємо із замовником.
 4. Розробляємо робочий проєкт вентиляційних систем, за потребою і бажанням клієнта.
 5. Правильно і швидко монтуємо системи вентиляції з використанням сучасного обладнання.

* Наша команда проєктантів здійснює проєктування та розробляє робочий проєкт за потребою замовника.

Реалізовані проєкти промислової теплозберігаючої вентиляції PRANA

Потужна централізована промислова вентиляція на базі рекуператорів PRANA 340S з мережею повітроводів ー так бачать салон СтарДизайн спеціалісти з вентиляції. Цей проєкт обладнання для клієнтів по праву можна назвати флагманським у комерційній сфері: два поверхи сучасної споруди були обладнані припливно-витяжною системою вентиляції. Рекуператори промислової серії PRANA 340S гармонійно інтегрувались в стриманий нордичний інтер’єр салону дверей та офісних приміщень компанії. Навіть дивлячись на фото, око не відразу знаходить рекуператор.

Комфортне середовище для інтелектуального, фізичного та емоційного розвитку ー важлива складова будь-якого навчального простору. Класи та зони відпочинку сучасної школи Think Global Lviv ー це місце, де діти та викладачі здобувають нові знання, діляться емоціями та відкривають неосяжний великий Світ. Тому важливо, аби якість повітря в приміщеннях школи сприяла активності, уважності та натхненню школярів. Для підтримки здорового мікроклімату класів школа використовує децентралізовану систему вентиляції з рекуперацією тепла ー рекуператори PRANA 200 C. Вентиляція на схожих об’єктах завжди проєктується та встановлюється з врахуванням найменших дрібниць.

Та ще багато реалізованих проектів вентиляції:

рекуператори в інтер'єрі

Фахівці рекомендують встановлювати рекуператори як найбільш енергоощадливе рішення у вентиляції, яка застосовується в приміщеннях самого різного призначення і масштабу.