Навчальний заклад

Хочемо поділитись з вами ще одним об’єктом – це навчальний заклад, де були встановлені смарт-системи вентиляції Prana.

У грудні 2023 року завершився капітальний ремонт Чорнушовицької гімназії, це Старостинський округ Підберізцівської громади, що у Пустомитівському районі Львівської області. Відтепер більше 100 дітей, які живуть у цій громаді,навчатимуться у сучасних та комфортних умовах. Після реконструкції, в одному з корпусів тепер додатково функціонує і дитячий садок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Центр реабілітації «Здоров'я людини» (відеовідгук)

Нещодавно встановили систему вентиляції Prana у реабілітаційному центрі «Здоров’я людини». Та отримали зворотній зв’язок від співвласника Олексія Бровчука: «Оскільки у нас в приміщенні постійний потік людей – була потреба подбати про чисте та свіже повітря для відвідувачів. Завдяки рекуператору Prana вдалося забезпечити ефективне виведення витратного повітря та подачу свіжого, що створило комфортне середовище для пацієнтів та персоналу.»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Хобі - вирощування рослин (відеовідгук)

Щиро вдячні пані Ірині, що поділилась досвідом користування рекуператором Prana. У неї цікаве хобі – вирощування рослин і вдома у неї справжній оазис. Рекуператор Prana придбала, щоб уникнути запотівання вікон. «Взагалі нам дуже подобається рекуператор Prana за його постійний потік повітря та вентиляцію. Зауважили, що завдяки рекуператору позбавилися від плісняви та конденсату на вікнах. Обслуговування рекуператора раз на півроку або рік, що дуже зручно. Рекуператори Prana у мене у кожній кімнаті і я бачу позитивний вплив на вологість повітря.»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Благодійний фонд «Асгард»

У 2022 році було надано благодійну допомогу Проєкту «Сколе» у співпраці  БО БФ «Асгард».

БО БФ «Асгард» допомагає штабу, організованому на прохання міського голови м. Сколе Миколи Романишина та координується Тетяною Зінкевич і Володимиром Прохна. Штаб покликаний допомогти наданням гуманітарної допомоги ВПО (внутрішньо – переміщеним особам) зі східних та північних областей України, які знаходяться на території Сколівської ОТГ.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Громадський комплекс охорони здоров’я, Польща

У вересні 2022 року були встановлені рекуператори PRANA у громадському комплексі з охорони здоров’я. Співпраця відбулась через генерального представника Prana у Польщі, компанію Ecoventeam.
Ось який відгук ми отримали від директора Незалежного громадського комплексу охорони здоров’я у м. Краснистав Анджея Яжебовського:
«Ми хочемо висловити наше задоволення співпрацею з компанією Ecoventeam. З вересня 2020 року системи вентиляції PRANA допомагають нам ефективно та з поверненням енергії провітрювати приміщення ізолятора у дитячому відділенні.»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Благодійний фонд «Дар серця»

Благодійний фонд «Дар серця» висловлює подяку фірмі «Прана», за якісне встановлення і експлуатацію приточно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла у відділенні реанімації та інтенсивної терапії №2 і кардіохірургічному відділенні Центру серцево-судинної терапії Львівської Обласної Клінічної лікарні. Встановлення системи вентиляції Prana сприяло економії тепла, кондиціонуванню повітря і покращенню мікроклімату в цілому.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Лікар-стоматолог Ярослав Бакун (Польща)

У приватному стоматологічному кабінеті лікаря Ярослава Бакуна була встановлена система вентиляції Prana.
Через пів року користування ми отримали такий відгук: «Я вважаю, що це одна з найкращих покупок, яку я здійснив у моїй лікарській практиці. Система Prana була легкою в монтажі. Всього на одне приміщення мені знадобився одна система. Працює рекуператор в парі з кондиціонерами.»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Фітнес-клуб «X-Life»

Ми отримали відгук від власника фітнес-клубу «X-Life», що в м. Херсон.
Пану В’ячеслав у 2016 році в приміщенні клубу встановили вентиляційну систему PRANA 340S (4 шт).
Він розповів: «Ми замовляли рекуператори безпосередньо через Львівський офіс. Вироби виготовлялися відповідно до наших технічних побажань і під конкретні умови установки. Монтажем вже займалась наша херсонська компанія, яка пройшла сертифікацію від виробника.»

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ