У вересні 2022 року були встановлені рекуператори PRANA у громадському комплексі з охорони здоров’я. Співпраця відбулась через генерального представника Prana у Польщі, компанію Ecoventeam.
Ось який відгук ми отримали від директора Незалежного громадського комплексу охорони здоров’я у м. Краснистав Анджея Яжебовського:
«Ми хочемо висловити наше задоволення співпрацею з компанією Ecoventeam. З вересня 2020 року системи вентиляції PRANA допомагають нам ефективно та з поверненням енергії провітрювати приміщення ізолятора у дитячому відділенні. Рекуператор PRANA ефективно запобігає поширенню патогенів (бактерій, вірусів, грибків та ін.) у решті приміщень лікарні поза ізолятором. При ефективній вентиляції приміщень зменшується також кількість потогенів, що сприяє пришвидшенню одужання і підняттю рівня комфорту пацієнтів. Рекуператор забезпечує правильний рух повітря, забираючи з приміщення надлишок вологи, вирішує проблему мокрих вікон та загрозу виникнення плісняви.
Фірма Ecoventeam зразково виконує всі свої зобов’язання, дбаючи про високу якість приладів, послуг та співпраці.
Рекомендуємо рекуператори PRANA всім, хто як і ми цінують високу якість та партнерство в бізнесі. Бажаємо успіхів та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.»