Технічний відділ PRANA

Про компанію

Компанія PRANA – розробник енергоефективних систем вентиляції з рекуперацією. Запатентована технологія на основі мідного теплообмінника забезпечує збереження до 98% тепла та прохолоди в приміщенні.

Компанія має власне виробництво, кліматичну лабораторію та проєктний відділ, тому гарантує якість кожної одиниці товару.

Нам довіряють вже 42 країни світу. Приєднуйтесь!

Наша якість підтверджена:

Quality Marks

Місія

Компанія PRANA прагне допомогти людям по всьому світу почати дихати на повні груди. З користю для власного здоров’я та з турботою про планету.

Сучасна людина проводить в закритих приміщеннях понад 90%. Замість свіжого повітря, люди вимушені дихати вуглекислим газом, виділеннями зі стін, підлогового покриття та меблів. Тому ми розробили припливно-витяжні системи вентиляції з рекуперацією.

Рекуператор PRANA простий у монтажі та керуванні. Має автоматичні режими роботи та запатентований мідний теплообмінник. Це дозволяє завжди дихати свіжим повітрям, при цьому не витрачаючи час на відкриття та закриття вікон чи швидке провітрювання.

Цілі

Зменшення екологічного сліду

Кожна вентиляційна система PRANA зменшує викиди CO2 з приміщення на 1034 кг щороку. Також рекуператори виготовлені з матеріалів, що підлягають вторинній переробці.

Підвищення якості життя

Здоров’я, комфорт та гарне самопочуття людей – головні завдання кожного продукту компанії.

Збільшення енергоефективності будівель

ККД рекуперації до 98% означає, що взимку ви збережете тепло приміщення, а влітку – прохолоду. І ніяких переплат за додатковий обігрів і кондиціонування.

Представлення України

Власним прикладом ми показуємо, що українські продукти – це інноваційні, ефективні та технологічні рішення. Рекуператори PRANA вже представлені в 42 країнах.

Рекуператори PRANA у світі

Команда PRANA

Дмитро Кротов
Співзасновник, голова наглядової ради
Роман Кузич
Співзасновник, CEO
Дмитро Кротов
Співзасновник, голова наглядової ради
Роман Кузич
Співзасновник, CEO
Іван Староста, виконавчий директор
Людина, яка приймає на себе виклики, оперативно вирішує складні завдання та ефективно керує різними відділами в компанії.
Технічний відділ
Технічний фундамент бренду PRANA. Ці люди напам’ять знають норми ДБН, вимоги до повітрообміну та проєктів вентиляції.
Відділ ЗЕД
Знаходити спільну мову з усім світом? Легко! Ця частина команди щодня взаємодіє із представниками PRANA у понад 40 країнах світу.
Відділ продажу Україна
Команда, яка щодня допомагає вам зробити власний дім комфортнішим і безпечнішим для себе та найдорожчих людей.
Відділ маркетингу та PR
Креативна та рекламна складова нашої команди. Фірмовий стиль, голос і присутність PRANA – це все результат їхньої роботи.
Планово-економічний відділ
Люди, які щодня підтримують стратегічний і фінансовий фундамент бренду PRANA.
Бухгалтерка
Найбільш скрупульозна та педантична людина з нашої команди.
Складсько-господарський відділ
Швидкі доставки та актуальна інформація про кількість і типи наявної продукції – це все можливо завдяки вкладу цих людей.