Поява плісняви на стінах або вікнах – це завжди неприємний сюрприз для мешканців квартири. Люди прикладають чимало зусиль, щоб позбутись цієї неестетичної та небезпечної для здоров’я проблеми: використовують народні засоби, деколи досить екзотичні, або обробляють вражену поверхню спеціальними антибактеріальними засобами.

Проте, не усунувши основну причину, знищити плісняву не можливо. В той час, коли ви позбавляєтесь наслідків – видимої частини забруднення, помешкання залишається потенційно небезпечним.

Основні причини появи плісняви на стінах

У житлових та виробничих приміщеннях пліснява найчастіше з’являється у зв’язку з підвищеною вологістю і недостатньою вентиляцією. Якщо не усунути головні причини появи плісняви, у приміщенні знову і знову будуть з’являтися небезпечні чорні плями.

Мікроскопічні спори плісняви розвіяні у повітрі й готові розростися знову, щойно попадуть в сприятливі умови. Один квадратний метр плісняви може викидати в повітря мільярди спор за добу.

Небезпечні наслідки контакту з пліснявою

Спори певних видів плісняви надзвичайно токсичні та викликають незворотні негативні наслідки для здоров’я людини. У зоні ураження – органи дихання, серцево-судинна, нервова, травна і опорно-рухова системи. Крім того, зниження середнього показника повітрообміну приміщень на 45% збільшує ризик виникнення алергічних симптомів у людини у 2 рази!

Особливо вразливі до негативного впливу плісняви діти, люди похилого віку, люди з ослабленою внаслідок хвороби, хіміотерапії, приймання антибіотиків імунною системою.

Як позбутися небезпечної плісняви?

Аби позбутися плісняви раз і назавжди, необхідно здійснити лише прості два кроки:

  1. Видалити плями механічним способом. Для цього існує безліч антисептичних засобів, які можна купити у будь-якому будівельному магазині.
  2. Усунути причину появи плісняви та грибка, щоб запобігти її подальшому розповсюдженню. Ми можемо запропонувати найкраще рішення – децентралізовані системи вентиляції PRANA.

Якісний повітрообмін не лише збагачує повітря киснем, а й створює необхідний рух повітря в приміщенні. Рекуператор PRANA нормалізує мікроклімат в приміщенні, усуває надлишкову вологість, створює постійну конвекцію повітря – таким чином усуває всі передумови для появи сирості, плісняви, надмірної вологості та грибка!

Рекуператори рекомендується встановлювати у приміщеннях з пластиковими вікнами та підвищеним рівнем вологості – для створення збалансованого та здорового мікроклімату.