Здоровий сон вашого малюка, або як легко бути щасливими батьками.

У вас піврічне немовля – ви нагодували свою крихітку, одягнули у зручний, мякенький одяг, поцілували, вклали вдома в ліжечко, заколисали. Ось він довгожданий момент – дитя заснуло. Але чомусь, дитина не спить, ви лише вклали її, а вона проспала 20 хвилин та прокинулась. Давайте разом розберемось у чому може бути причина.

Для здорового сну дитини одним з найважливіших факторів є свіже повітря. Так-так, саме свіже повітря!

Це звучить так просто, але насправді це розповсюджена помилка, коли батьки укутують дитину, зачиняють вікна, уникають провітрювання приміщення у холодну пору року. Але тим самим ненавмисно шкодять здоровому сну дитини. І мабуть кожна мама стикалась з такою ситуацією, коли ти вкладаєш дитину спати і везеш у візочку її на вулицю чи у парк – то там вона спить, навіть попри гуркіт міста та шум навколо. А вдома, чомусь, так не виходить.

А все працює саме так тому, що для якісного сну важливим є свіже повітря.

І тут є ряд важливих фізіологічних моментів:

  1. Сон на свіжому повітрі природно регулює температуру тіла. Цей процес відбувається так: гіпоталамус на етапі засинання знижує температура тіла. У фазі активних сновидінь знижується контроль терморегуляції, тому температура навколишнього середовища більш впливає на температуру тіла. І якщо вона зависока -в кімнаті задушливо, тепло, це змусить організм направити додаткові зусилля на зниження температури тіла. Тому дитина часто прокидатиметься в занадто душних приміщення де температура повітря вище ніж 20 градусів.
  2. Коли в легені потрапляє достатньо свіжого повітря, рівень кисню в крові зростає. Відповідно усі системи організму працюють злагоджено. А особливо надниркові залози та вся ендокринна система, яка регулює рівень стресу та рівень спокою. Також, в організмі збільшується кількість гормону мелатоніну. Він відповідає за циркадні ритми, простішими словами за засинання. Чим його більше тим сон стає глибшим, тривалішим, якіснішим.
  3. За рахунок того, що повітря циркулює постійно, не «застоюється» в одній кімнаті, не концентрує алергени може зникнути закладеність носа, покращується дихання, зменшуються прояви шкірних роздратування.

А також, дитина, яка спала «на свіжому повітрі», прокинувшись буде значно бадьорішою, енергійнішою. Бо якісний сон виконав свою важливу функцію – заспокоїв нервову систему та допоміг «перезавантажити» увесь організм.

Але що ж тепер – лише на вулиці дитина добре спатиме? А якщо за вікном мороз, дощ, сильний вітер, чи шумна загазована міська вулиця?

Ми пропонуємо сучасне, функціональне та доступне рішення – систему рекуперації повітря від Prana. Встановивши рекуператор в себе вдома ви завжди матимете правильний мікроклімат та постійний повітрообмін у приміщенні. А це означає, що зберігатиметься комфортна температура та постійний притік свіжого, чистого повітря щоб ваш малюк спав солодко та спокійно.

А ще рекуператор Prana знижує ризик алергічних реакцій на пил або продукти життєдіяльності людини, завдяки постійному якісному повітрообміну.

Тож, подбайте про здоровий сон свого малюка – встановіть рекуператор!

Більше інформації про системи Prana дізнайтесь у наших спеціалістів за тел. +38 044 383-03-46