Наша команда з гідністю представила енергоефективні та екологічні рекуператори PRANA на Західноукраїнському експортному форумі, який відбувся 8 червня на території Festrepublic.

На заході були присутні представники української влади та бізнесу, зокрема, експортери українських товарів на міжнародні ринки.

Учасники виявили високий інтерес до виставки інноваційних продуктів українського виробництва, серед яких гідне місце посіли системи вентиляції PRANA. А також, мали змогу взяти участь у пізнавальних панельних дискусіях з провідними українськими та закордонними фахівцями. Це сприяло новим знайомствам з потенційними партнерами та заключенню нових угод про вільну торгівлю, промисловий розвиток, логістичні питання та інші актуальні теми.

На стенді PRANA, усі бажаючі змогли ознайомитися з принципом роботи рекуператора і отримати  вичерпну консультацію спеціалістів. А також, ознайомитися з особливостями використання рекуператора та оновленим модельним рядом.

Продукція українського виробника PRANA представлена у понад 40 країнах світу, а її висока якість неодноразово доведена випробуваннями у міжнародних лабораторіях та підтверджена численними міжнародними нагородами.