Нещодавно в м. Ужгород відбувся Українсько-словацький бізнес-форум, участь у якому взяли 150 словацьких і українських компаній. Український виробник smart-систем вентиляції PRANA став активним учасником обговорення стратегічних питань співпраці між двома країнами.

Представник компанії PRANA – заступник директора Іван Староста взяв активну участь у спілкуванні та обміні досвідом з представниками українського і словацького бізнесу, обговорив перспективи співпраці у галузі вентиляції й енергозберігаючих технологій. Адже, рекуператори PRANA допомагають зберегти до 96% тепла та прохолоди в приміщенні і суттєво збільшують енергоефективність комерційних та приватних будівель. Представник компанії PRANA – заступник директора Іван Староста взяв активну участь у спілкуванні та обміні досвідом з представниками українського і словацького бізнесу, обговорив перспективи співпраці у галузі вентиляції й енергозберігаючих технологій. Адже, рекуператори PRANA допомагають зберегти до 96% тепла та прохолоди в приміщенні і суттєво збільшують енергоефективність комерційних та приватних будівель.

Розпочався Форум з пленарного засідання за участі дипломатичних представництв, керівництва ТПП України, Словацького агентства інвестицій та розвитку торгівлі, урядовців, іноземних компаній, представників міністерств та облдержадміністрацій.

Про найближчі перспективи та можливості співпраці двох країн висловилися Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, пан Карел Гірман, Міністр економіки Словацької Республіки, заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков та інші учасники форуму.

Всі спікери підкреслили необхідність посилення співпраці України й Словаччини. Серед ключових питань, які обговорювалися учасниками і доповідачами – економічне відновлення України, активізація українсько-словацької зовнішньої торгівлі та інвестицій, співпраця у сфері енергетики.

Анна Любима, директор Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України привітала присутніх та подякувала словацьким колегам за підтримку України під час війни.

Одним з головних результатів форуму стало підписання угоди про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Словацько-українською радою співробітництва й розвитку. Віцепрезидент ТПП України Валерій Король зазначив, що українсько-словацьке партнерство виходить на новий рівень ділової взаємодії.

PRANA дякує усім присутнім за змістовне спілкування та сподівається на плідну співпрацю з представниками словацького бізнесу!