В рамках першого візиту глави МЗС Британії Девіда Камерона відбулася закрита зустріч міністра з представниками PRANA та ще кількох провідних львівських компаній.

Під час спілкування дипломат розповів про перспективи майбутньої співпраці з львівськими компаніями в контексті інвестування коштів на відбудову України і окреслив шляхи поглиблення взаємовигідної співпраці двох країн.

Крім того, в рамках візиту, дипломат зустрівся з мером міста Андрієм Садовим і головою Львівської ОВА Максимом Козицьким. Та повідомив, що сьогодні МЗС Великої Британії переведе Львівську область у «жовту зону». Це означає, що потенційним інвесторам з Великої Британії, а також, британцям, які мають бізнес в нашому місті, значно легше буде отримати страхівку для подорожей на Львівщину.

Також, під час зустрічі з Девідом Камероном та Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом вдалося обговорити перспективу розбудови львівських індустріальних парків, пошук рішень для відкриття аеропорту у Львові і торкнутися важливого питання формування ветеранської спільноти.

Щиро вдячні Девіду Камерону за можливість взяти активну участь в обговоренні ключових для нашого регіону і країни питань.

А також, безмежно дякуємо дипломату і народу Великої Британії за незмінну підтримку України у боротьбі з російським агресором!