Турецький бізнес готовий інвестувати у відбудову України!

Майбутню співпрацю перший заступник очільника Львівської ОВА Андрій Годик сьогодні обговорював з головою бізнес-асоціації «TURKSID» Ертаном Бастуханом та представники турецького бізнесу. Іноземна сторона запевнила у своїй готовності виходити на український ринок навіть у час повномасштабної війни. Найбільший попит мають проєкти в будівельній галузі та харчовій промисловості.

Потенційним турецьким інвесторам презентували «Експортний каталог Львівщини», покликаний підвищити впізнаваність та конкурентоспроможність підприємств області на міжнародних ринках.

Водночас турецька компанія Halil Trading (входить до асоціації «TURKSID») повідомила про те, що планує збудувати в Україні логістичний центр для швидкої поставки товарів. Як варіант, розглядають саме Львівську область. Найбільше зацікавлені у виробництві будівельних матеріалів. Асоціація будівельників «Будіндустрія» розповіла про роботу з багатьма міжнародними партнерами, зокрема з німецьким фондом GIZ щодо релокації підприємств на Львівщину.

У результаті зустрічі Львівська ОВА напрацює перелік чинних та майбутніх проєктів, які б, відповідно до запитів турецької сторони, могли зацікавити їхніх бізнесменів.

PRANA є одним з найперспективніших виробників Львівщини в експортній галузі, адже продукція компанії користується попитом у понад 40 країнах світу!