Ось і настав час підсумувати здобутки найважчого року в історії незалежної України. Незважаючи на повномасштабну війну і численні виклики, які поставали перед нами в нових реаліях, PRANA працює, допомагає ЗСУ та вправно сплачує податки задля підтримки української економіки.

Сьогодні ми продовжуємо співпрацю з понад 40 країнами на різних континентах, а з Саудівською Аравією, Данією, Швецією, Нідерландами розпочали роботу у 2022-му.

Наші партнери з різних куточків світу невпинно працюють над збільшенням прихильників PRANA, тому, за останній рік, стали партнерами багатьох знакових подій та заходів.

Зокрема, у 2022 році Рекуператори PRANA отримали дві почесні нагороди на ярмарку Installations 2022 у місті Познань. Installations 2022 – це масштабний захід, який представляє прогресивну продукцію та останні новинки у сфері опалення, кондиціонування, вентиляції та охолодження.

Ярмарок, що налічує близько 400 учасників, відвідують десятки тисяч професіоналів: монтажників, дизайнерів, дистриб’юторів з різних країн світу. Інноваційна та екологічна продукція компанії PRANA викликала великий інтерес у відвідувачів масштабного заходу, саме тому, вже в перший день ярмарку, вона отримала дві цінні нагороди:

  • золоту медаль за продукцію Prana;
  • нагороду Acanthus Aureus за найкращий стенд.

Також, у 2022 році, наші партнери з сонячної Іспанії презентували рекуператори на Eurobrico Forum, італійські колеги гідно представили продукцію PRANA на Expocasa Torino в самобутній Італії, а представники виробника в Румунії взяли участь у Конференції Асоціації інженерів-монтажників в якості спонсора.

Крім того, у 2022 році, в одному з найбільших торгових центрів Молдови – ТЦ Jumbo, який знаходиться у м. Кишинів, відбулося відкриття нового шоу-рум українського виробника.

Досить насиченим на події, минулий рік став і в Україні. Не зважаючи на обставини, PRANA стала членом Національної асоціації підприємців України, що створена з метою захисту інтересів власників та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.

Членство в організації відкрило перед компанією можливість публічно обговорювати проблеми, консолідувати зусилля усіх членів організації задля їх вирішення, а також, обмінюватися досвідом з успішними підприємцями України та світу. Ця подія сприяє розвитку усіх аспектів діяльності компанії, а також, відкриває перед нами, як виробником, нові можливості й перспективи.

Протягом року, наша дружня команда взяла участь у понад 10 українських та міжнародних заходах, серед яких  Українсько-турецький, чеський і словацький бізнес-форуми, спрямовані на поглиблення співробітництва між дружніми країнами.

А також, стали учасниками Західноукраїнського Форуму Партнерства 2022 у м. Львів – найважливішій події року в економічному житті західної частини України. Під час заходу усі присутні мали змогу ознайомитися з технологічною продукцією PRANA у зоні експозиції, отримати інформаційні матеріали та кваліфіковану консультацію від представників компанії.

Масштабний Форум став однією з найбільших нетворкінг-платформ України, де понад 800 присутніх представників бізнесу, влади та соціальної сфери мали змогу обговорити реалії сьогодення, ведення та розвиток бізнесу в період війни, перспективи співпраці між державою та підприємцями.

Інноваційна PRANA понад усе цінує розвиток, саме тому, минулого року пранівці стали активними учасниками «Школи експортера». Власним кейсом з майбутніми експортерами поділився співзасновник нашої компанії Роман Кузич, а співробітники відділу зовнішньоекономічної діяльності пройшли навчання та успішно підтвердили власні знання сертифікатами.

Крім того, знаковою подією для компанії став початок роботи у напрямку співпраці з Канадою за підтримки Програма USAID. У 2021 році ми отримали грант від Програми, щоб вийти на новий ринок Канади. Для програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», ми розробили міжнародний сайт PRANA, а також запровадили систему управління якістю за стандартом ISO 9001.

Незважаючи на воєнний стан, продовжуємо активно працювати в Україні і поза її межами, зберігати робочі місця й платити податки. Адже, прагнемо підтримати економіку країни в складній ситуації.

Також, серед заходів, в яких наші співробітники брати активну участь стали: Другий відкритий міжнародний кваліфікаційний турнір з натурального бодібілдингу WNBF, форум «Велике відновлення», численні наради з поточної ситуації для української влади та бізнесу!

Крім професійної діяльності, з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на українську землю, наша неймовірна команда у різних куточках світу допомагає ЗСУ, цивільним, вимушеним переселенцям.

Щиро дякуємо усім іноземним партнерам за підтримку і розуміння, продовжуємо активно працювати та сподіваємося, що 2023 принесе нам мир і таку бажану перемогу!

Все буде Україна!