Вже доброю традицією компанії PRANA стала плідна співпраця з навчальними закладами України. Раді повідомити, що тепер до цього списку приєднався й Криворізький Національний Університет. Це один із найвідоміших навчальних закладів країни, який містить у собі:

  • 8 факультетів (гірничо-металургійний, геолого-екологічний, будівельний, електротехнічний, машинобудівний, інформаційних технологій, транспортний, економіки та управління бізнесом);
  • 2 науково-дослідних інститути (науково-дослідний гірничорудний інститут, науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості);
  • 6 коледжів.

В рамках програми компанія PRANA надала у довгострокове користування на кафедру «Електромеханіки» навчальний стенд для ефективного проведення практичних занять.

Основні напрямки наукової діяльності кафедри пов’язані зі зниженням енергоспоживання. У дослідженнях беруть участь, як викладачі, так і студенти. Кращі студенти стають учасниками олімпіад.

Мета встановлення такого стенду в навчальних аудиторіях – наглядно продемонструвати роботу сучасного обладнання в режимі реального часу. Він дозволить проводити значно більше запланованих занять на діючих моделях та установках.

Студенти зможуть випробувати, зрозуміти принципи роботи та побачити реальні позитивні зміни від застосування рекуператора. Також компанія PRANA поділилась власними навчальними матеріалами та практичними дослідженнями.

Метою заходу є якісне підняття рівня кваліфікації спеціалістів вишів до потреб та тенденцій провідних світових технологій.