Група компаній Prana Group розпочала свою діяльність у 2014 році і складається з кількох юридичних осіб, кожна з яких відповідає за певний напрямок діяльності:

  • Ecoventeam Sp.z.o.o. – ексклюзивний дистриб’ютор продукції PRANA на польському ринку;
  • Prana Polska Sp z o.o. – спеціалізується на встановленні та обслуговуванні пристроїв;
  • Prana FutureLab Sp.z.o.o — дотична до проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт.

Prana Group розташована в Рашині, в р-ні Варшави. Керує групою компаній Ярослав Вишневський, професіонал своєї справи, який з самого початку діяльності виробника приймав активну участь у процесах сертифікації та виведення рекуператорів PRANA на ринок Європейського Союзу.

Prana Group Polska неодноразово отримувала престижні міжнародні нагороди та золоті медалі на міжнародних та національних виставках (зокрема, Познанський міжнародний ярмарок), ефективно популяризує інформацію про вентиляційні системи PRANA серед клієнтів, отримує всі необхідні сертифікати та дозволи.

Зокрема, Prana Group пишається нагородою прем’єр-міністра Єжи Бузека, а також низкою патентів і розробок у сфері рекуперації та вентиляції.

Завдяки активності та високій кваліфікації усього колективу, група компаній отримала всі необхідні сертифікати, що підтверджують можливість встановлення рекуператорів PRANA в школах, дитячих садках, медичних установах та об’єктах комунального призначення.

Тому польські клієнти можуть отримати фінансування на пристрої PRANA з державної програми «Чисте повітря». Також рекуператори широко використовуються в будинках і квартирах. Багаторічні зусилля керівника і команди приносять відчутні результати, а український бренд PRANA стає все більш впізнаваним у Польщі та інших країнах ЄС.

«Більше року ми реалізовуємо науково-дослідний проект «Вентиляція для шкіл і помешкань» у співпраці з НЦРБ. Метою є виведення на ринок нових моделей рекуператорів PRANA. Ми сподіваємося, що завдяки Prana Group умови, в яких навчатиметься молодь, будуть здоровішими та екологічнішими», – ділиться з нами своїми досягненнями керівник компанії Ярослав Вишневський.

«Нашою перевагою є креативність та інноваційність, – з гордістю зазначає Ярослав, – ось чому PRANA стала лідером на польському ринку в галузі рекуперації та внутрішньої вентиляції. Ми пишаємося тим, що стали першим представником PRANA в ЄС і є частиною структури PRANA, а також тим, що зробили власний внесок у її становлення та розвиток».

Ми хочемо подякувати нашим польським колегам за їх зусилля та невтомну працю над розвитком бренду.

Впевнені, що разом ми досягнемо найамбітніших цілей, а інноваційні та екологічні рекуператори будуть цінуватися та розширювати свою присутність по всьому світу!