Завершилась 19-та Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів «Аква-Терм Київ 2017». Це найбільша будівельна виставка України. Компанія PRANA щорічно бере в ній участь, щоразу збираючи на своєму стенді тисячі зацікавлених відвідувачів.

Підвищена вологість, «заплакані» вікна, сирість, пліснява та грибок на стінах – для розв’язання цих проблем необхідне облаштування правильної вентиляції. Важливо не лише наповнювати приміщення свіжим повітрям, але й своєчасно виводити відпрацьоване. Саме тому припливно-витяжні системи децентралізованої вентиляції з рекуперацією внутрішнього тепла PRANA – найкраще рішення у вентиляції.

Рекуператори PRANA – це унікальний український продукт, який успішно себе зарекомендував на європейському ринку. Цьогоріч на виставці AQUA-THERM KYIV 2017 рекуператори Прана отримали безліч схвальних відгуків та позитивних коментарів. Дякуємо усім нашим клієнтам, дилерам та партнерам за злагоджену роботу та розвиток компанії.