2 вересня у Львові відбувся міжнародний Українсько-турецький бізнес-форум, покликаний презентувати потенціал українського бізнесу для турецьких гостей та налагодити двосторонню співпрацю. Як компанія-виробник інноваційних систем вентиляції з рекуперацією тепла Prana, ми взяли участь у якості почесних гостей заходу.

Під час форуму співзасновники компанії Prana Дмитро Кротов, Роман Кузич і заступник директора Іван Староста мали можливість провести низку корисних В2В-зустрічей та обговорити перспективи майбутньої співпраці з представниками українського і турецького бізнесу.

Організаторами масштабної події виступила Торгово-промислова палата України, Союз палат і товарних бірж Туреччини (ТОВВ) та Турецько-українська асоціація бізнесменів (TUID) у партнерстві з департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Представники бізнесу обговорили напрямки співпраці України та Туреччини, про які йшлося під час візиту Президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана.

Крім того, у межах Форуму відбулося пленарне засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, президентів ТПП України, ТОВВ, TUID, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, низки міністерств та облдержадміністрації.

Також, відбулись B2B-переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони.