Найочікуваніша подія цієї весни 一 презентація рекуператорів PRANA з Wi-Fi керуванням. Це сучасний, безпечний та спосіб створити здоровий мікроклімат приміщень. Разом з появою Wi-Fi-модуля, всі рекуператори PRANA з мідним теплообмінником відкривають нові можливості для комфорту користувачів.

Керування рекуператором з будь-якої точки світу

Wi-Fi модуль в рекуператорах PRANA суттєво розширює комфорт та можливості керування вентиляцією. Вам більше не потрібно перебувати в одній кімнаті або в одній будівлі з приладом. Керування з вашого смартфону через віддалений сервер дозволяє ефективно провітрити оселю в той час, коли ви тільки плануєте повернення додому. Ми зробили цей процес ще доступнішим.

Безпечний доступ

Створюйте особистий акаунт у додатку Prana Online та захищайте його надійним паролем. Ваша безпека у ваших руках.

Сценарії роботи рекуператорів

Життя сучасної людини 一 яскравий калейдоскоп зустрічей, проєктів, мітінгів, спорту, креативності та сімейних справ.Планування стало однією з важливих життєвих навичок. Для рекуператорів PRANA у додатку можна створити сценарій з необхідними режимами роботи систем 一 на день або на цілий тиждень.

Статистика якості повітря 一 у вашому смартфоні

Безпеку та комфорт у приміщенні виззначають основні параметри – температура, вологість повітря, рівень еквіваленту парникових газів (CO2eq) та летких речовин (VOC). Новий додаток Prana Online дозволяє моніторити якість повітря у кімнаті в режимі реального часу. Нова функція статистики якості дає змогу візуалізувати зміну якості повітря в приміщенні за обраний період. Перелік показників залежить від наявності датчиків у системі (моделі рекуператора).

Новий мобільний додаток 一 Prana Online

Керування рекуператорами з Wi-Fi-модулем вже доступне з нового додатку Prana Online. Це зручний спосіб налаштовувати оптимальні режими роботи системи, слідкувати за якістю повітря в приміщенні та переглядати дані статистики. Сервіс Prana Online також працює з рекуператорами, які не мають вбудованого Wi-Fi-модуля (забезпечує Bluetooth-керування).

Завантажуйте мобільний додаток Prana Online, щоб відкрити нові можливості керування вентиляцією PRANA.

PRANA ONLINE

Дякуємо, що обираєте енергоефективну та безпечну вентиляцію. Наша команда завжди дослухається думки користувачів, щоб зробити користування рекуператорами ще комфортніше. Якщо у вас виникли додаткові питання щодо монтажа, роботи або керування вентиляцією PRANA 一 наші менеджери допоможуть знайти відповіді на них.