14-15 листопада 2023 року у м. Варшава відбудеться Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine 2023, присвячена відбудові України!

Основною метою заходу є залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, сприяння підприємствам енергетичної галузі України у реалізації відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок військової агресії. А також, залучення інвестицій у міста та регіони України, що підтримують мільйони переміщених людей та мають привабливі інвестиційні можливості.

Учасниками заходу стануть громади та енергетичні компанії України, міжнародні фінансові організації, донори інвестори, представники будівельного, енергетичного, вентиляційного обладнання, технологій, матеріалів, інновацій тощо.

В рамках заходу, компанія PRANA, як виробник енергоефективного та екологічного продукту у сфері вентиляції, представить власну експозицію.

На нашому стенді відвідувачі зможуть отримати кваліфіковану консультацію та ознайомитися з численними перевагами рекуператорів українського виробництва, відомих у понад 40 країнах світу!

До зустрічі на ReBuild Ukraine!