Українські інновації у сфері вентиляції ширяться світом!

Понад 15 років український виробник систем вентиляції PRANA допомагає людям дихати чистим повітрям під час перебування у закритих приміщеннях. Висока якість та ефективність рекуператорів з мідним теплообмінником допомогли PRANA здобути популярність у різних куточках світу. Сьогодні, компанія має понад 40 надійних партнерів майже у всіх країнах Європи та частині країн Близького Сходу.

Проте, ми завжди відкриті новим можливостям. Тому, команда PRANA, а саме, співвласники компанії Дмитро Кротов, Роман Кузич та менеджер з розвитку бізнесу Наталія Деркач у складі офіційної торгової місії представили українську продукцію в далекій Японії.

Під час місії, українська делегація бере участь у Kobe International Industrial Fair в м. Кобе. Відомий не лише в Японії, а й в усій Азії захід, присвячений індустріальним інноваціям, у цьому році відбувається з 7 по 9 вересня 2023 року. Усі ці дні представники України активно працюють над популяризацією продукції українського виробництва на перспективному азійському ринку.

Зокрема, в рамках відкриття події, 7 вересня, відбулася індивідуальна зустріч мера Кобе Кідзо Хісамото з представниками української торгової місії. На заході також був присутній міський голова м. Львів Андрій Садовий, який підписав важливу для Львова угоду про співпрацю між містами у галузях бізнесу, культури, охорони здоров’я, туризму та інновацій.

Під час обговорення питань майбутньої співпраці, представники Prana отримали можливість презентувати рекуператори українського виробництва меру Кобе та іншим представникам міста-організатора.

У наступні дні команда PRANA має унікальну нагоду поспілкуватися з представниками японського бізнесу, розповісти учасникам заходу про переваги української вентиляції і обмінятися досвідом з японськими колегами. А також, разом з іншими учасниками української делегації, активно працює над реалізацією основних цілей місії:

  • залученням іноземних інвестицій в українські проєкти;
  • пошуком нових ринків для українських виробників;
  • поширенням та розвитком українських інновацій.
Інформаційна довідка:

М. Кобе є одним з індустріальних центрів розвитку японської економіки і науки. Зокрема, саме в Кобе знаходиться найшвидший у світі суперкомп’ютер Fugaku.

Торгова місія на Міжнародну індустріальну виставку в Кобе (Японія) реалізується за підтримки Львівської міської ради, Invest In Lviv, Клубу Ділових Людей України за підтримки Програми USAID -«Конкурентоспроможна економіка України».