Prana виступить партнером Другого відкритого міжнародного кваліфікаційного турніру з натурального бодібілдингу WNBF! Захід відбудеться 5 листопада на Концертній Арені «Малевич» у Львові. Запрошуємо усіх бажаючих разом з нами поринути в світ спорту, краси та здоров’я!

Натуральний бодібілдинг – це процес створення естетичного і пропорційного тіла завдяки збалансованому харчуванню та прогресивним силовим тренуванням без використання заборонених речовин і методів.

Для того, щоб кожне тренування було максимально ефективним, спортсменам необхідне чисте та свіже повітря під час кожного тренування. Саме тому Prana виступить партнером унікального спортивного заходу. Адже, рекуператори українського виробництва – одне з найкращих рішень для організації ефективної системи вентиляції у спортивних і тренувальних залах різного призначення.

Для атлетів, які візьмуть участь у турнірі, це – унікальна можливість отримати пряму кваліфікацію на Чемпіонат світу з натурального бодібілдингу WNBF у Лос-Анджелесі, який відбудеться 19-20 листопада! Для Prana – можливість розповісти усім присутнім спортсменам про те, наскільки важливим для занять спортом є свіже повітря у достатній кількості та інші численні переваги українських вентиляційних систем.

А для глядачів – прекрасна нагода отриматипо тужний заряд натхнення та мотивації. Ви отримаєте справжнє задоволення, слідкуючи за атлетами, які продемонструють всю власну майстерність на сцені!

Турнір проводиться під егідою Федерації натурального бодібілдингу України WNBFUkraine та Всесвітньої федерації натурального бодібілдингу WNBF.

У цей особливий для нас усіх час, українські спортсмени прагнуть довести, що Україна є сильною, як ніколи!

Разом ми доведемо, що це насправді так. Тому, до зустрічі на заході.

Все буде Україна!