Вже традиційно, на початку нового року, ми підбиваємо підсумки діяльності та аналізуємо здобутки нашої команди. Не став винятком і один з найскладніших в історії незалежної України 2023 рік. Незважаючи на повномасштабну війну, яка триває вже другий рік та виклики, що постали перед українськими підприємцями в нових реаліях, PRANA продовжує працювати, активно допомагати ЗСУ, сплачувати податки, вдосконалюватися та розвиватися.

Попри складні умови роботи, 2023 рік став для нашої команди надзвичайно багатим на різноманітні події та здобутки, як на українському так і на міжнародному ринку вентиляції. Протягом року в Україні представники професійної команди компанії-виробника взяли участь у понад 15 активностях, присвячених розвитку бізнесу, пошуку нових партнерів і відбудові українських міст.

Серед них окремо варто відзначити знакову зустріч власників компанії Дмитро Кротова та Романа Кузича з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку Юргеном Рігтерінком, першим віце-президентом ЄБРР, Маттео Патроне, директором ЄБРР в країнах Східної Європи та Кавказу і заступницею директора ЄБРР в Україні з питань розвитку промисловості, торгівлі та агробізнесу Лесею Кузьменко. Присутні обговорили важливі організаційні питання та окреслили напрямки майбутньої співпраці. Юрген Рігтерінк зазначив, що ЄБРР спільно з іншими міжнародними партнерами надає різнобічну підтримку українським підприємцям у низці перспективних проектів, одним з яких є співпраця з компанією PRANA.

Особливо ми пишаємося тим, що у цьому році делегація від компанії PRANA взяла участь в офіційній торговій місії України у м. Кобе, Японія, де змогла презентувати продукт власного виробництва представникам японського бізнесу. На заході також був присутній міський голова м. Львів Андрій Садовий, який підписав важливу для Львова угоду про співпрацю між містами у галузях бізнесу, культури, охорони здоров’я, туризму та інновацій. В рамках місії, представники Prana отримали унікальну можливість презентувати рекуператори українського виробництва меру Кобе та іншим представникам міста-організатора.

Також, у 2023 році члени нашої команди стали учасниками Українській діловій місії до сонячної Греції, де українські рекуператори викликали великий інтерес у потенційних бізнес-партнерів та цільової аудиторії.

Крім того, у м. Копенгаген, Данія, представники українського виробника спільно з European-Ukrainian Hub презентували представникам профільного данського бізнесу безпечні та енергозберігаючі технології у сфері вентиляції.

З технологічною продукцією компанії-виробника українці мали можливість ознайомитися на експозиції, представленій на головній тематичній виставці України – AQUATHERM KYIV 2023. Та на масштабному міжнародному заході, присвяченому відбудові України – REBUILD UKRAINE, що відбувався у Варшаві 15-16 лютого та 14-15 листопада 2023 року.

Протягом року PRANA стала активним учасником й інших тематичних заходів: Міжнародного експортного форуму, Українсько-польського бізнес-форуму, Західноукраїнського експортного форуму, Українського будівельного конгресу тощо.

З метою підвищення рівня обслуговування та презентації нового модельного ряду, протягом року, наша команда організувала низку професійних навчань персоналу дилерів в Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Чернівцях, а також, розпочала співпрацю з мережею торговельних центрів «Епіцентр».

Намагаючись надавати клієнтам послуги найвищого рівня, PRANA протягом року невтомно працювала над підвищенням рівня обслуговування клієнтів у сферах продажів, сервісу, монтажу. Саме тому, в кінці року цілком заслужено стала переможцем всеукраїнського національного рейтингу «Українська народна премія 2023» у номінації «Вентиляція для дому»!

Не стояли осторонь і партнери PRANA за кордоном, які активно підтримували активності виробника та сприяли зміцненню його іміджу на міжнародному ринку вентиляції. Так, протягом 2023 року, зусиллями партнерів рекуператори українського виробництва були представлені на 20 профільних міжнародних виставках та ярмарках, зокрема:

  • Budma в Познані, Warsaw HVAC Expo в Надажині та Будівельна виставка у м. Бельско-Бяла, Польща;
  • Ярмарок енергетики та будівництва “Fira de l’Energia i la Construcció Sostenible” та Zamora в сонячній Іспанії;
  • Aquatherm v Nitre 2023 у Словаччині;
  • Виставка House I 2023 у Ризі, Латвія;
  • Romtherm 2023, Бухарест, Румунія;
  • Kyrgyz Build 2023 у м. Бішкек, Киргизія;
  • TEKTONICA 2023 у Португалія;
  • Feira Internacional de Galicia та Ярмарок екологічної культури Zamora Іспанія;
  • FOR ARCH 2023, у м. Прага, Чехія;
  • ENVIRO Pro в м. Тулуза і тематичний захід для цільової аудиторії французьких дизайнерів, архітекторів, забудовників у Ніці, Франція та інших.

Міжнародний відділ PRANA наполегливо працював над пошуком нових перспективних ринків збуту та розширенням дилерської мережі. Завдяки прикладеним зусиллям, у відомого українського виробника з’явилася низка нових партнерів в Монако, Ірландії, Нідерландах, Данії, Греції.

Крім того, у цьому році в сонячній Барселоні, Іспанія, відбулося відкриття нового концептуального шоу-руму. Завдяки цьому, потенційні клієнти зможуть ознайомитися з модельним рядом та принципом роботи рекуператорів. А також, отримати професійні послуги з проектування, сервісу, монтажу від наших іспанських колег.

Щиро дякуємо усім нашим партнерам за підтримку і розуміння, продовжуємо активно працювати та сподіваємося, що 2024 стане для усіх нас роком нових звершень та такої бажаної перемоги!