Традиційно підбиваємо підсумки року, що минає. 2018-й став роком оновлень і перемог компанії PRANA. Мережа закордонних представництв бренду охопила нові країни: Ірландію, Норвегію, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан і Монголію.

Роботу рекуператорів PRANA високо оцінили в 23 країнах світу. Особливо відзначили вплив на покращення мікроклімату житлових і комерційних приміщень, офісів, закладів освіти, виробничих приміщень, торгово-розважальних і спортивних центрів. Рекуператори PRANA сягнули позначку ККД 93%, а наші інженери працюють над підвищенням цього показника.

Навесні 2018-го вентиляційні системи PRANA отримали нагороду Zloty Medal як найкращий інноваційний продукт у сфері енергозбереження за напрямом «вентиляція». Сотні домогосподарств по всій Україні отримали компенсацію на покупку рекуператора за програмою IQ Energy. Саме рекуператори PRANA стали найбільш продаваним обладнанням, що повертає тепло, в рамках української програми енергозбереження. За це продукцію відзначили нагородою Best Sells Heat Recovery Unit. Нагорода від Special Climate Innovation Аward FINTEC ще раз підтвердила велику екологічну місію компанії.

Ми відкрили новий рівень smart-керування рекуператором: мобільний додаток Prana Remote Control. Застосунок доступний для завантаження на Google Play. Невдовзі прихильники яблучних смартфонів також зможуть отримати версію для iOS.

Щодня компанія PRANA слідує масштабній місії – робити життя людей здоровішим, активнішим і безпечнішим. Ми віримо, що кожна людина має право дихати свіжим повітрям і допомагаємо це реалізувати.

Дякуємо за велику довіру, надану компанії PRANA. Ваші коментарі, питання та зауваження допомагають нам краще зрозуміти потреби споживачів аби покращувати обладнання та сервіси.