В рамках місії Торгово-промислової палати України, наша команда бере участь у заході Thessaloniki International Trade Fair, де представляє свою продукцію на Національному стенді України.

Крім того, учасники делегації активно спілкуються з потенційними партнерами у рамках B2B-зустрічей та розповідають відвідувачам ярмарку про перевагу українських систем вентиляції на основі мідного теплообмінника.

Міжнародний ярмарок у м. Салоніки є найбільшим виставковим заходом у Греції та на Балканах. Вже традиційно, кожної осені, він збирає близько 1500 експонентів та понад 200 000 тисяч відвідувачів з усього світу. Thessaloniki International Trade Fair 2023 – це вже 87-ий захід, який відбувається під цією назвою.

Основною метою ярмарку є демонстрація нових прогресивних ідеї та технологічних розробок у галузях технологій, інновацій, захисту навколишнього середовища, енергетики, освіти тощо.

Урочисте відкриття українського стенду відбулося 9 вересня 2023 року за участі Валерія Короля, віце-президента Торгово-промислової палати України, Дімітріоса Дімітріадіса, адвоката, представника UCCI в Салоніках та Софії Куненакі Ефраімоглу, президента Торгово-промислової палати м.Афін.

Також, у програмі місії заплановане проведення українсько-грецького бізнес-форуму за участі партнерів з Торгової палати міста Афіни та міста Салоніки.