14-15 листопада 2023 року у м. Варшава відбулася Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine 2023, присвячена відбудові України!

Компанія PRANA, як виробник сучасного вентиляційного обладнання взяла активну участь у заході. На нашому стенді відвідувачі могли ознайомитися з модельним рядом рекуператорів, отримати кваліфіковану консультацію та більше дізнатися про можливості співпраці.

Щиро дякуємо організаторам заходу за масштабний проєкт, присвячний відбудові України, відвідувачам нашого стенду за увагу та інтерес до української вентиляції та надійним польським партнерам Ecoventeam sp.z.o.o за допомогу!

Інформаційна довідка:

Основною метою заходу стало міжнародного фінансування для відновлення українських громад, сприяння підприємствам енергетичної галузі України у реалізації відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок військової агресії. А також, залучення інвестицій у міста та регіони України, що підтримують мільйони переміщених людей та мають привабливі інвестиційні можливості.

Учасниками заходу стали громади та енергетичні компанії України, міжнародні фінансові організації, донори інвестори, представники будівельного, енергетичного, вентиляційного обладнання, технологій, матеріалів, інновацій тощо.