З 12 по15 березня на території МВЦ Fiera Milano у м. Мілан, відбулася масштабна виставка відновлюваної енергетики, енергоефективності та водопостачання Mostra convegno expocomfort 2024! Компанія PRANA стала активним учасником заходу і презентувала відвідувачам заходу сучасні системи вентиляції власного виробництва.

Під час заходу, відвідувачі стенду PRANA мали нагоду отримати вичерпні відповіді на питання, пов’язані з придбанням, функціоналом, встановленням та обслуговуванням систем. А також, ознайомитися з модельним рядом, широкими можливостями представлених моделей та отримати вигідні пропозиції співпраці.

Компактні та функціональні рекуператори PRANA з ефективним мідним теплообмінником створюють комфорт та затишок в приватних будинках, комерційних, промислових приміщеннях. Продукція українського виробника вже відома у понад 40 країнах світу та користується попитом, як серед власників комерційної, так і приватної нерухомості.

За чотири дні виставки на нашому стенді побували тисячі відвідувачів, а професійна команда PRANA та PRANA Italia надала тисячі консультацій зацікавленим клієнтам із різних країн світу. Щиро дякуємо кожному гостю за зацікавлення українськими системами вентиляції, позитив та приємне спілкування.

Також, вдячні за допомогу в організації стенду Посольству України в Італії, Міністерству економічного розвитку Італії, Агентству зовнішньої торгівлі Італії, Асоціації виставок Італії, Reed Exhibitions Limited, Fiera Milano. А також, МЗС України і міжнародній платформі NAZOVNI.

Довідка:

Масштабна міжнародна подія – Mostra Convegno Expocomfort вже понад 60 років є глобальною бізнес-платформою для компаній у галузях HVAC+R, відновлюваних джерел енергії, енергоефективності та водопостачання.

Участь у MCE надала нам можливість презентувати прогресивний український продукт на глобальному міжнародному ринку, знайти нових надійних партнерів та відкрити додаткові можливості для розвитку бізнесу.