Цьогоріч на міжнародній виставці House I 2023, найбільшій будівельній події країн Балтії представили товари 16 українських виробників, зокрема, інноваційні та екологічні рекуператори PRANA.

Відкриття Національного стенду України відбулося 23 березня за участі Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова, Міністра економіки Латвії Ільзе Індрексоне, Голови правління ВТ1 Вієстурса Тіле та Голови правління Українського торгового дому в Латвії – Олександра Петрова.

Національний стенд організувало Посольство України разом з Українським торговим домом в Латвії в особі Голови правління Олександра Петрова у партнерстві з компанією оператором виставкового центру Риги «BT1» і за сприяння Торгово-промислової палати України, Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та платформи Nazovni.

Ми щиро дякуємо усім гостям та учасникам заходу за інтерес, виявлений до вентиляційних систем PRANA!

Впевнені, що участь у виставці допоможе нам у майбутньому розширити рамки міжнародної співпраці та знайти нових партнерів на європейському ринку. Адже, наша команда невтомно розповідала гостям заходу про численні переваги української вентиляційної системи PRANA, яка складає гідну конкуренцію відомим світовим брендам.

Довідка: Щорічна виставка «House I» у Міжнародному виставковому центрі в м. Рига – найбільша подія будівельної галузі країн Балтії, під час якої демонструються тенденції розвитку та технологічні новинки сучасного будівництва.