Aquatherm Kyiv 2024 – найбільша інженерна виставка в Україні, на якій були представлені галузі енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики тощо. З 14 по 16 травня наша професійна команда презентувала відвідувачам заходу сучасне рішення у сфері вентиляції – інноваційні та енергоефективні рекуператори PRANA.

Окрім огляду експозиції, відвідувачі нашого стенду, мали можливість отримати відповіді на усі запитання щодо характеристик і переваг представлених рекуператорів PRANA. Наші рекуператори є одним з кращих продуктів на світовому ринку у сфері вентиляції. Запатентована технологія на основі мідного теплообмінника забезпечує збереження до 98% тепла та прохолоди в приміщенні. Компактна система вентиляції з датчиками якості повітря здатна забезпечувати здоровий мікроклімат приміщень різного призначення в автоматичному режимі.

Також, цьогоріч у рамках виставки відбувався розіграш призів, де зареєстровані учасники мали нагоду виграти цінні призи. Від нашої компанії переможці отримали два набори професійних інструментів та головний приз – рекуператор PRANA!

Дякуємо всім, хто завітав на наш стенд, раді були поділитися своїм досвідом та відповісти на ваші запитання.

До зустрічі на нових яскравих подіях!