Aquatherm Kyiv 2023 – найбільша в Україні виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів. На головній інженерній події року, яка відбувалася з 16 по 18 травня на території Міжнародного виставкового центру, наша команда представила оновлений модельний ряд інноваційних та енергоефективних рекуператорів.

Крім огляду експозиції оновлених систем вентиляції, учасники заходу мали можливість отримати кваліфіковану консультацію від представників PRANA щодо характеристик та переваг вдосконалених приладів, цін, комплектацій.

У цьому році головним акцентом заходу стали ефективні рішення по відбудові об’єктів критичної інфраструктури України. Саме тому було проведено ряд конференцій та дискусій, присвячених швидкому відновленню країни, серед яких:

  • співпраця міжнародних донорських організацій та підприємств критичної інфраструктури у сфері водопостачання та теплогенерації;
  • презентація громадами проєктів реконструкції та відновлення об’єктів критичної інфраструктури;
  • збори Клубу Мерів: планування та підготовка громад до відбудови та економічного відновлення тощо.

Якісна вентиляція відновлених об’єктів – важливе питання, яке потребує ефективних та енергоощадних рішень.

Одним з кращих продуктів на світовому ринку у сфері вентиляції є рекуператори PRANA. Запатентована технологія на основі мідного теплообмінника забезпечує збереження до 95% тепла та прохолоди в приміщенні. Сучасні децентралізовані рекуператори з датчиками якості повітря здатні забезпечувати здоровий мікроклімат приміщень в автоматичному режимі.

Уся наша продукція відповідає європейським вимогам щодо енергоефективності та безпеки, пройшла лабораторні випробування, володіє європейськими сертифікатами якості СЄ та численними міжнародними нагородами, які підтверджують високу якість українських рекуператорів.

Наша команда щиро дякує усім гостям, які завітали на стенд PRANА та вже планує нову теплу зустріч на наступному заході.

До зустрічі на Aquatherm Kyiv!