Нещодавно у Львові завершився освітній курс Школа експортера – рівень BASIС. Власним кейсом з майбутніми експортерами поділився співзасновник нашої компанії Роман Кузич. Адже, PRANA плідно працює з понад 40 країнами світу!

Під час завершальний 10-го модуля розмовляли про те, як обрати потенційний ринок з урахуванням сектору, продукту/ послуги, наявної ситуації та інших важливих факторів. А також, провели огляд ресурсів – законодавчі вимоги ринків, аналіз попиту, споживання, звіти та дослідження про ланцюги постачання.

Роман Кузич під час виступу розповів присутнім про багатий досвід компанії у виході на зовнішні ринки, труднощі та перешкоди, які вдалося подолати на шляху до плідної співпраці з іноземними представниками. А також, дав цінні поради бізнесменам-початківцям.

Про проєкт: «Школа експортера» проводиться в рамках ініціативи «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», який фінансується та впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Вітаємо майбутніх експортерів з завершенням навчання та бажаємо їх успіху у всіх починаннях!