PRANA отримала сертифікат ISO у сферах діяльності: «Реалізація, сервіс та технічна підтримка вентиляційних установок з рекуперацією тепла (рекуператорів)».

Сертифікат ISO, виданий лідером у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації — компанією SGS, підтверджує відповідність системи управління підприємством суворим міжнародним стандартам та свідчить про нашу орієнтованість на клієнта, визначення його потреб, зусилля для підвищення рівня задоволеності.

SGS – швейцарська компанія, яка є одним зі світових лідерів у сфері інспекційних послуг та абсолютний лідер в Україні завдяки позитивній репутації, непідкупності персоналу, ретельного дотримання правил аудиту та сертифікації. SGS оперує мережею з понад 2000 офісів, лабораторіями в 140 країнах світу і персоналом, чисельність якого перевищує 90000 чоловік. В Україні на компанію працюють більше 1 000 чоловік.

Отримання такого сертифікату засвідчує, що компанія, неухильно дотримується встановлених норм і правил в організації технологічних і бізнес-процесів, а також, стандартів гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування.

Тому, якщо ви вирішили придбати та встановити рекуператор PRANA, можете бути впевнені, що отримаєте послуги найвищого рівня!

Ми і надалі не плануємо зупинятися, оскільки націлені на розвиток та подальше вдосконалення.

Працюємо заради того, щоб ви дихали на повні груди!