Запуск на ринок нових продуктів – особливий момент для будь-якого бізнесу. Компанія Ecoventeam, партнер PRANA у Польщі, одна з перших представила користувачу інноваційні серії рекуператорів ECO ENERGY та ECO LIFE. Вже перші місяці показали цікавість аудиторії до нових систем вентиляції. Моделі тримають під пильним контролем мікроклімат та створюють безпечне середовище для життя та розвитку.

Цими днями завершилась міжнародна виставка Instal System 2019 у польському місті  Бельсько-Бяла. Компанія Ecoventeam, яка представила ринку рекуператори PRANA, відзначила цю подію як успішну та перспективну для розвитку. Виставка принесла одразу дві нагороди! Рекуператори PRANА отримали відзнаку Срібна Будівельна Колона – Instal System 2019.

Компанія Ecoventeam здобула особливу нагороду від Польської Асоціації Санітарних Інженерів та Техніків Бескидського Відділу. Ця організація відповідає за будівництво, проєктування, експлуатацію будівель, питання водопостачання та водовідведення. Також організовує співпрацю між університетами, дослідницькими установами та промисловістю.

Асоціація зазначила вагомий внесок припливно-витяжних систем вентиляції PRANA у покращенні експлуатації будівель. З жовтня 2019 року компанія Ecoventeam є членом Польської Асоціації Санітарних Інженерів та Техніків Бескидського Відділу.