15 вересня у Львівській ОВА відбулася зустріч влади з представниками Офісу Європейської Бізнес Асоціації. Активним учасником заходу став Роман Кузич, співвласник компанії Prana, яка вже багато років активно працює над інноваційними розробками у галузі енергозбереження та оптимізації ресурсів.

Представники влади та бізнесу роблять усе можливе, для того, щоб разом подолати труднощі, пов’язані з початком надскладного опалювального сезону. Учасники зустрічі обговорили усі труднощі і можливості, окреслили майбутній план дій.

Проблема полягає у тому, що держава має власний ресурс для забезпечення теплом домівок громадян, бюджетних установ, шкіл, садочків. Проте, газу українського видобутку не вистачить, щоб закрити усі потреби. Через війну росії від 24 лютого є певний дефіцит газу і це впливає на ціноутворення для українських споживачів. Тому, бізнесу доведеться пристосуватись до ринкових цін.

Очільник Львівщини Максим Козицький зазначив, що представники державних структур активно працюють над подоланням проблеми із не зовсім прозорим відшкодуванням ПДВ.

Підсумовуючи усе сказане на зустрічі, можна зробити висновок, що бізнесу, вже сьогодні варто серйозно замислитися над максимальною оптимізацією витрат на енергетичні ресурси.

Однією з найенергозатратніших, проте необхідних складових комфорту і безпеки у будь-якому приміщенні є якісна система вентиляції. Заощадити кошти та забезпечити постійний доступ свіжого повітря допоможе енергоефективний рекуператор Prana. Унікальна запатентована технологія на основі мідного теплообмінника забезпечить збереження до 96% тепла в приміщенні у будь-яку пору року.