В рамках виставки AQUATHERM 2020 в Києві відбулась презентація інноваційної моделі рекуператора PRANA.

Минулого сезону компанія розширила модельний ряд рекуператорів одразу двома серіями: PRANA ECO ENERGY та PRANA ECO LIFE. Це перші у світі рекуператори з мідним теплообмінником, які мають функцію автоматичного керування (режим “AUTO” “AUTO PLUS”), який керуються даними з датчиків якості повітря у приміщенні (температура, атмосферний тиск, відносна вологість повітря, якість повітря VOC, рівень парникових газів CO2eq).

Команда PRANA, заряджена енергією змін та позитивними відгуками користувачів рекуператорів ECO-серії ефективно працює особливо в період карантину. Адже вентиляція ー одна з головних вимог для профілактики респіраторних захворювань. Завдяки злагодженій роботі інженерів, розробників програмного забезпечення, електротехніків, проектантів побажання користувачів та мрії команди зайшли відображення у новій серії рекуператорів. Якщо 2019 став роком інновацій у програмній складовій систем вентиляції та автоматизації мікроклімату приміщень, 2020 став роком радикально нової концепції.

Це не просто нова серія рекуператорів ー це інноваційна серія мідних теплообмінників. Новітнє покоління систем вентиляції PRANA суттєво розширює сфери застосування рекуператорів та переводить комфорт користувача на якісно новий рівень. Цього тижня відвідувачі стенду PRANA на виставці AQUATHERM Київ одні з перших спробували ці системи у тестовому режимі.

Нові рекуператори PRANA вже пройшли тестування в Європі та готуються до офіційного релізу в Україні та світі.