Всесвітня виставка EXPO-2020 в Дубаї 一 найочікуваніша подія ділового світу. На площі 438 га представлені павільйони 191 країни. Це унікальний шанс для інноваційних компаній представити свої продукти світовій спільності та отримати вигідні ділові пропозиції. Тільки уявіть масштаб: очікується, що EXPO-2020 відвідає понад 25 млн людей зі 180 країн світу.

Учасники та гості виставки зможуть ознайомитись зі smart-рекуператорами PRANA на 3-му рівні Українського павільйону. Це справжній оазис новітніх технологій та інтерактивного мистецтва. Цього року наша країна обрала концепцію “SMART Ukraine. Connecting dots” 一 як символ міжнародного діалогу та глобальної співпраці. Гостей павільйону вітає арт-інсталяція “Пшеничне поле”, арт-куб “Мислення” та мультимедійна галерея “Смарт життя”, де будуть представлені презентації українських компаній-учасників виставки.

Компанія PRANA неймовірно пишається шансом представити українські інновації на виставці EXPO-2020 та запрошує відвідати Український павільйон.