Збереження екології планети – місія компанії PRANA

Крім здорового дихання свіжим повітрям, кожен користувач рекуператора PRANA автоматично стає частиною міжнародної Спільноти, яка робить великий внесок у покращення екосистеми планети. Адже завдяки енергозбереженню, рекуператори створюють умови для зменшення вироблення теплової та електроенергії. Кожен рекуператор PRANA зменшує потенційні викиди парникових газів (еквівалентів СО2) більше ніж на 1034 кг щороку! Ми підрахували, що спільнота PRANA попереджає викид 169 000 СО2eq і ця цифра зростає щороку.

Рекуператори PRANA ー успішний приклад зелених технологій. Всі матеріали, використанні у виробництві рекуператорів не несуть шкоди людині та екології та підлягають вторинній переробці.

Екологічна вентиляція просто потребує еко-відповідальної доставки

5 жовтня засновники компанії PRANA Кузич Роман Романович та Кротов Дмитро Вікторович та Президент логістично-транспортної групи компаній Meest Ростислав Кісіль підписали Договір про співпрацю в рамках проекту «Зелена логістика».

Це означає, що кожен рекуператор PRANA, який транспортується компанією Meest, допомагає зменшити викиди парникових газів ще на стадії запакованого продукту. А кожен користувач рекуператора зберігає природне багатство України.

PRANA ー перша компанія, яка стала партнером «Зеленої логістики» в Україні

Проект «Зелена логістика» від Meest пропагує принцип 4Д: Доставка Дружня до Довкілля.

До тарифу кожної відправки компанія PRANA сплачує додаткові кошти, які підуть на проекти висадки дерев в українських Карпатах та інших куточках світу. Для кінцевого споживача доставка відправлення до відділення залишається безкоштовною. Всі фінансові зобов’язання бере на себе компанія-виробник. Проект реалізується у співпраці з Європейським банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та за організаційної підтримки Greencubator в рамках міжнародних екологічних ініціатив.