Декарбонізація економіки та Зелені інновації – головні теми Круглих столів, Форумів та Конференцій, що тривають 3-14 грудня у м. Катовіце (Польща). Відбуваються вони в рамках масштабного Кліматичного саміту ООН (СОР24).

Ця подія присвячена найактуальнішим питанням сталого розвитку країн у сфері змін клімату. Особливу увагу приділяють методам зниження вуглецевого тиску на екологію, інноваціям і розвитку Зелених технологій. Цього року Саміт зібрав делегатів з майже 200 країн світу.

Директор компанії PRANA, Роман Кузич поділився з міжнародною спільнотою досвідом у розробці інноваційної енергоефективної вентиляції. Обмін знаннями дозволить подолати перешкоди на шляху втілення глобальної цілі ООН – пом’якшення змін клімату заради покращення добробуту країн. Доповідь переможця конкурсу Кліматичних Інноваучерів в рамках пленарного засідання FINTECC (Центр трансферу технологій та фінансів в області змін клімату) зустріла великий інтерес організаторів та гостей Саміту.

Урочистою подією заходу стала церемонія вручення нагород Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), де PRANA була відзначена нагородою Special Climate Innovation Award.

.