У Київському національному університеті технологій та дизайну 26 жовтня 2017 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективний університет». Організаторами події виступили:

  • Міністерство освіти і науки України;
  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України;
  • Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Під час офіційного відкриття конференції учасників та гостей заходу привітав ректор КНУТД Грищенко Іван Михайлович. Подію присвятили питанням використання передових технологій у сфері енергозбереження та принципам побудови енергоефективних моделей споруд.

Гостям розповіли про впровадження передових енергоощадних системних рішень, які дозволяють зменшити споживання енергоносіїв. Окрім освітян та представників влади, до активної участі в конференції залучили представників бізнесу. Тобто, компанії що є «передовиками» в сфері енергозбереження.

Серед учасників та спікерів, вагомими досягненнями підприємства в галузі енергозбереження поділився, директор ТзОВ «PRANA Platinum» Роман Романович Кузич з доповіддю на тему: «Успішний досвід українського виробника енергоефективної вентиляції».

Результатом конференції став позитивний обмін досвідом використання енергозберігаючих технологій для комплексного їх використання. Також компанія Prana стала офіційним партнером Київського національного університету технологій і дизайну. В користування навчального закладу надали зразки обладнання, наглядні теоретичні матеріали та результати досліджень у сфері енергоефективної вентиляції.

Студенти зможуть ефективно отримувати, вдосконалювати та апробовувати набуті знання на практиці. А це дозволить в недалекому майбутньому якісно підняти фаховий рівень спеціалістів українських вишів.