Рекуператор – сучасний, безпечний та швидкий спосіб створити здоровий мікроклімат у приміщенні будь-якого призначення. А завдяки наявності Wi-Fi-модуля, системи вентиляції PRANA з мідним теплообмінником забезпечують максимальні зручність та комфорт керування, не залежно від місця перебування користувача.

Основні переваги кліматичної техніки з WI-FI модулем:

Керування рекуператором з будь-якої точки на карті.

Поява Wi-Fi модуля в рекуператорах PRANA суттєво розширила зручність і забезпечила нові можливості керування вентиляцією. Для того, щоб здійснити потрібні налаштування, вам не потрібно перебувати в одній кімнаті або в одній будівлі з вентиляційним приладом.

За допомогою смартфону або планшета, ви зможете ефективно провітрити власну оселю, офіс або виробниче приміщення, тоді, коли це буде потрібно.

Захист та безпека

Завдяки можливості створити в додатку Prana Online особистий аккаунт та захистити його надійним паролем, жодна стороння особа не може отримати доступ до вашого рекуператора.

Налаштування індивідуального сценарію роботи вашого рекуператора

Життя сучасної людини надзвичайно насичене різноманітними подіями: робота, подорожі, зустрічі з друзями, час, проведений з сім’єю. Тому, для того, щоб встигати насолоджуватися яскравими моментами, потрібне ефективне планування. Саме тому, ваша вентиляція PRANA пропонує користувачам налаштувати власний сценарій роботи рекуператора. Обирайте рекуператор PRANA у додатку та створюйте сценарій з потрібними режимами роботи системи: на день, тиждень або, навіть, цілий місяць.

Це дозволить забезпечувати певний повітрообмін у вибраний період часу. До прикладу, провітрювання перед сном в житловому приміщенні, або в обідню перерву в офісі.

Статистика якості повітря у вашому смартфоні

Температура, вологість, рівень CO2 та летких речовин (VOC) визначають те, наскільки комфортно та безпечно людям перебувати у певному приміщенні. Завдяки додатку Prana Online, ви зможете у будь-який момент промоніторити якість повітря в режимі реального часу.

А функція статистики якості повітря дасть змогу відслідкувати зміну якості повітря в приміщенні за обраний період та налаштувати ваш прилад на оптимальний режим роботи (перелік показників стану повітря у додатку залежить від наявності датчиків у системі, тобто, обраної моделі рекуператора).

Зручний мобільний додаток «Prana Online»

Керування рекуператорами з Wi-Fi-модулем можливе з нового додатку Prana Online. Це зручний спосіб налаштовувати оптимальні режими роботи системи, слідкувати за якістю повітря в приміщенні та переглядати дані статистики.

Тому, рекомендуємо завантажити мобільний додаток Prana Online, щоб відкрити для себе зручність та комфорт у керуванні системами вентиляції PRANA.