Свіже повітря у помешканні – один з найважливіших складників хорошого самопочуття, бадьорості та міцного здоров’я кожного члена родини. А правильно підібрана температура і оптимальна вологість є запорукою комфортного перебування в приміщенні.

Саме тому, при придбанні будинку або кватири, слід обов’язково подбати про ефективну та сучасну систему вентиляції.

Стандартна вентиляційна система забезпечує необхідний повітрообмін, проте має кілька суттєвих недоліків. В першу чергу, це те, що разом з вуличним повітрям до вашої оселі можуть потрапити пил, бруд, різноманітні алергени і хімічні сполуки. Особливо гостро ця проблема стоїть перед мешканцями міст, де у зв’язку з промисловим забрудненням, в повітря можуть потрапляти оксид вуглецю, діоксид азоту, сірчистий ангідрид, аміак, формальдегід. І це далеко не весь перелік отруйних газів, які ми вдихаємо щодня.

Крім того, при здійсненні кондиціонування приміщення, з нього, разом з відпрацьованим повітрям, ліквідується велика частина тепла, що збільшує витрати на опалення приміщення у холодну пору року.

Досягнути суттєвої економії витрат, організувати якісний повітрообмін та отримати чудовий результат у вигляді очищеного від усіх шкідливих сполук повітря, ви зможете, встановивши у помешканні спеціальний прилад – рекуператор тепла.

За допомогою цього пристрою, з приміщення виводиться «відпрацьоване» повітря, а всередину потрапляє свіже, вуличне. Усередині рекуператора знаходиться спеціальний мідний теплообмінник, який забирає тепло з кімнати і підігріває ним зовнішнє повітря. У результаті, до квартири або будинку потрапляють вже теплі повітряні потоки, що не вимагають додаткового підігріву. Тобто, користувачі не витрачають зайві енергоресурси і кошти на опалювання житла.

Завдяки встановленню рекуператора, ви зможете створити в помешканні здоровий мікроклімат, адже, вони оснащені фільтрами, які «вловлюють» найдрібніші частинки бруду і не дають їм можливості потрапити всередину приміщення. Це особливо важливо для житла, в якому знаходяться маленькі діти і люди похилого віку.

Рекуператори тепла варто використовувати в панельних будинках, а також в будівлях з газосилікатних плит, піноблоків, цегли та бетону. Стіни таких будинків погано акумулюють тепло, а вентиляційні системи видаляють залишки теплого повітря з приміщення. Як наслідок, квартира сира, погано опалюється, при цьому виникає ризик утворення грибка і підвищеної вологості.

Рекуператори тепла ефективно усувають подібні проблеми і забезпечують комфортне середовище у вашій оселі у будь-яку пору року, запобігають появі грибка та плісняви та допомагають заощадити бюджет на опаленні та вентиляції.

Лідер ринку інноваційного вентиляційного обладнання – компанія PRANA пропонує різні лінійки рекуператорів для квартир, приватних будинків, а також, різноманітних промислових приміщень.

Спеціалісти компанії допоможуть вам обрати найкращий варіант відповідно до площі, специфіки та призначення приміщення, які забезпечать максимально комфортні умови для відпочинку і роботи.

Компанія PRANA має численні міжнародні сертифікати та нагороди, які підтверджують високу якість обладнання. Продукція українського виробника представлена у 42 країнах світу та включена до списку енергоефективного обладнання, рекомендованого міжнародною програмою IQ Energy.

Щоб отримати детальну інформацію щодо придбання рекуператорів, звертайтеся, будь ласка, за контактами, вказаними на сайті компанії.