Перебування у відпочинковому комплексі допомагає людині відновити сили, наповнитися енергією, насолодитися природою. Забруднене повітря в такому закладі може негативно впливати на здоров’я, настрій та самопочуття відвідувачів. Тому, важливим аспектом повноцінного і комфортного відпочинку є належна вентиляція приміщень.

Механічні припливно-витяжні системи вентиляції PRANA дозволяють раціонально використовувати тепло та прохолоду, які б втрачалися під час природної вентиляції. Це дозволяє економити додаткові кошти на обігріві або кондиціюванні.

Загалом, відпочинкові комплекси складаються з приміщень різного розміру та призначення: готельні номери, ресторани, гарячі та холодні цехи кухонь, басейни, сауни, SPA-центри, кімнати для відпочинку, санвузли тощо.

Для кожного з цих приміщень потрібно забезпечити необхідний повітрообмін та оптимальні параметри мікроклімату (вологість, температура повітря).

Без якісної системи вентиляції перебування клієнтів та персоналу у таких приміщеннях буде не комфортним.

Компанія PRANA має багаторічний досвід облаштування вентиляції у різних типах приміщень готелів та відпочинкових комплексів, яка відповідає усім необхідним нормам повітрообміну, вказаних в Державних будівельних нормах.

Ми розробимо індивідуальний проект вентиляції з врахуванням особливостей усіх приміщень та запропонуємо вам оптимальний набір обладнання, необхідний саме у вашому випадку.

Серед переваг співпраці з нашою компанією:

  • безкоштовний проект та прорахунок;
  • комплексний монтаж вентиляції «під ключ»;
  • кваліфікована технічна підтримка;
  • якісне сервісне обслуговування;
  • індивідуальне виробництво згідно потреб замовника;
  • власний проектний відділ;
  • офіційна гарантія виробника.

Розумні рекуператори PRANA дозволять в реальному часі контролювати якість повітря в приміщеннях і налаштовувати режим вентиляції в залежності від погоди та кількості людей. Це сприятиме забезпеченню оптимальних умов для відпочинку та релаксу відвідувачів закладу і позитивно впливатиме на його імідж.