Львівський реабілітаційний центр «Джерело» добре відомий якісними сімейно-центрованими послугами для дітей з особливими потребами. Щодня в Центрі проходять реабілітацію та отримують допомогу діти та молодь зі всієї України.

Соціальні послуги пов’язані з навантаженням на повітряне середовище приміщень: Центр відвідує багато людей, яким важливо почуватись комфортно та дихати чистим повітрям. Тому 5 років тому, коли в Центрі виникла проблема недостатнього повітрообміну, була організована децентралізована припливно-витяжна вентиляція на базі рекуператорів PRANA-150. Вже в перші дні співробітники та відвідувачі Центру помітили різницю: дихати стало легше, а мікроклімат приміщень значно покращився.

Влітку 2019 року наша компанія провела технічне обслуговування всіх вентсистем PRANA, встановлених у “Джерелі”. Всі рекуператори отримали професійну чистку та заміну сіточок і повернулись до Центру. Спеціалісти ПРАНА наголошують на важливості сервісного обслуговування рекуператорів ─ всі системи необхідно чистити щонайменше раз на рік. Забруднення рекуператора може стати причиною зниження продуктивності системи. Співробітники Центру отримали консультацію сервісних менеджерів PRANA щодо періодичності обслуговування та чистки рекуператорів ─ для максимальної ефективності вентиляції.