Компанія PRANA вже понад 15 років є автором і виробником комплексних енергоефективних рішень на ринку сучасного вентиляційного обладнання. Інноваційні та сучасні рекуператори нашого виробництва створюють комфорт та затишок для користувачів у понад 40 країнах світу.

В розпорядженні компанії є власна кліматична лабораторія, завдяки якій ми можемо проводити власні тестування та запропонувати клієнтам вентиляційні системи для використання за різних кліматичних умов і в приміщеннях будь-якого призначення: офісах, школах, медичних установах, магазинах, промислових підприємствах, спортивних залах і басейнах, особняках і квартирах у багатоповерхівках.

Наш принцип роботи із замовниками в усьому світі заснований на комплексному підході. Адже, щоб встановлення рекуператора відбулось правильно, а подальша експлуатація принесла максимум користі і задоволення, кожному клієнту важливо:

  • отримати кваліфіковану консультацію щодо характеристик та можливостей рекуператора перед придбанням;
  • обрати потрібну модель у відповідності з особливостями, розміром та призначенням приміщення;
  • здійснити правильний монтаж вентиляційної системи у суворій відповідності до стандартів виробника;
  • отримати якісний сервіс у разі необхідності.

Саме тому, ми приділяємо надзвичайно багато уваги навчанню нашого персоналу в усіх куточках світу.

Спеціалісти компанії проходять регулярні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації і отримання нових знань. А наші клієнти можуть бути впевнені, що купуючи продукцію PRANA, завжди отримають сервіс найвищого рівня!

Ми працюємо для Вас!