Чимало користувачів цікавить питання безпечності систем вентиляції для здоров’я людей. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи в Україні від 23.05.2019 підтверджує відповідність всіх моделей рекуператорів PRANA встановленим медичним критеріям безпеки: як для промислової, так і для побутової експлуатації. Проте, це не єдиний гігієнічний сертифікат компанії PRANA.

Гігієнічний Сертифікат (висновок) ー це документ державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту користувачів, який свідчить про відповідність об’єкта експертизи чиним санітарно-гігієнічним та медичним вимогам.

Проте, не для всіх категорій споживачів український Висновок СЕС надійно закриває питання довіри щодо обладнання. Враховуючи, що рекуператори PRANA представлені не тільки в Україні, але й на європейських ринках, символом високого визнання довіри до якості рекуператорів став гігієнічний Висновок європейського інституту.

Раді повідомити, що 14.04.2020 побутові рекуператори PRANA отримали Гігієнічний атестат (Висновок) Національного інституту громадського здоров’я – національного інституту гігієни (м. Варшава, Польща). Експертиза показала, що побутові рекуператори PRANA-150, PRANA-200C, PRANA-200G відповідають вимогам та нормам безпеки. Документ підтверджує відповідність гігієнічним вимогам  лише при дотриманні наступних умов:

  • застосування рекуператорів PRANA не має суперечити вимогам, які стосуються об’єкту, де проводиться монтаж;
  • дозволяється застосування на об’єктах, які виконують лікувальну (медичну) діяльність, виключаючи об’єкти класу S1;
  • монтаж та експлуатація має відповідати вимогам виробника;
  • гігієнічний атестат не стосується змінних фільтрів відмінних від тих, що постачає виробник.
Що означає наявність такого гігієнічного Висновку?

Гігієнічний атестат підтверджує правомірність експлуатації рекуператорів PRANA у приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарно-гігієнічних характеристик повітря, зокрема у медичних установах.