Часто споживачі плутають рекуператор з опалювальною технікою. Тому, у цій статті ми дамо відповіді на кілька поширених запитань користувачів щодо функціоналу і принципу роботи системи вентиляції Prana.

Чи є рекуператор опалювальним пристроєм?

Рекуператор – не опалювальний, а кліматичний пристрій, основним завданням якого є вентиляція приміщення та забезпечення якісного повітрообміну. Завдання системи опалення 一 підвищити температуру повітря до певного рівня. Рекуператор забезпечує приплив та видалення повітря, при цьому допомагає підтримувати комфортну температуру, проте, не нагріває приміщення.

Чи може рекуператор замінити опалення оселі?

У кожному приміщенні – квартирі, офісі, будинку та інших, є декілька важливих опцій, які забезпечують комфорт людей, що перебувають всередині: система опалення, кондиціонер та система вентиляції.

Це – принципово різні пристрої, відповідно, функції і призначення у них різні.

Система опалення нагріває приміщення. Кондиціонер – охолоджує або нагріває повітря, яке вже знаходиться в кімнаті. Система вентиляції забезпечує необхідний повітрообмін приміщення.

Переваги рекуператора

Рекуператор – це інноваційна вентиляційна система з приємним бонусом у вигляді збереження тепла під час здійснення вентиляції. У процесі повітрообміну, він зберігає комфортну температуру у приміщенні. Запатентована технологія на основі мідного теплообмінника забезпечує збереження до 96% тепла та прохолоди в приміщенні.

Проте, пристрій не призначений для нагрівання повітря.

Тому, якщо вам потрібне свіже повітря комфортної температури – обирайте рекуператор, охолоджене або підігріте – купуйте кондиціонер. Якщо ж потрібне опалення – вам варто придбати котел, колонку або конвектор.