Найвищою цінністю будь-якої цивілізованої країни сьогодні є людське життя, а саме комфорт та безпека кожного громадянина. А запорука комфорту кожного з нас – належні житлові умови, смачна, корисна їжа, чисті повітря та вода. Саме тому, ми ретельно обираємо житло, читаємо вміст на упаковках продуктів харчування та фільтруємо водопровідну воду. Проте, часто без належної уваги, ми залишаємо ще одну невидиму, проте, надважливу складову здоров’я та добробуту людини. А саме – чисте повітря!

Більшість людей, будуючи будинок або купуючи квартиру, залишає без уваги якісну систему вентиляції майбутньої оселі. А дарма…. Доведено, що здорова людина за один вдих закачує у легені приблизно 0,5 л повітря. За 60с вона здійснює близько 15 вдихів.

Таким чином, лише за одну хвилину через органи дихання проходять близько 8-9 л, за 10 хв – 80-90 л, за годину – близько 500 л, за добу – 12 тис. л. повітря. Сучасна людина проводить у закритих приміщеннях близько 90% свого часу. Уявіть собі, якщо вона весь цей час вдихатиме неякісне повітря…

Головний біль, задуха, захворювання органів дихання, погане самопочуття, втрата енергії та концентрації, проблеми зі шкірою та слизовими оболонками… Це – далеко не повний перелік проблем, прямо пов’язаних з якістю повітря.

Також, останнім часом спостерігається стрімке зростання захворюваності на алергію. За даними ВООЗ, сьогодні від цієї хвороби страждають від 20 до 40% людей. І це – прямий наслідок масової герметизації приміщень. Особливо чутливими до якості повітря є діти та люди похилого віку.

То як же оцінити якість повітря? – запитаєте ви. Варто знати, що існує кілька поширених ознак того, що повітря у приміщенні не відповідає необхідним нормам.

Самими очевидними з них є поява на стінах плісняви та грибку, а на вікнах – конденсату.

Також, для визначення якості повітря у закритих приміщеннях, пропонуємо замислитися над тим, чи завжди нам легко дихати? Вдома, у супермаркетах, на роботі, під час відпочинку та навчання? Впевнені, не завжди, адже, для цього потрібен ефективний повітрообмін у приміщеннях!

Особливо, це помітно у будівлях, в яких одночасно перебуває велика кількість людей, зокрема, об’єктах соціальної сфери: дитячих садочках, школах, будинках культури, спортивних закладах, укриттях тощо.

Саме тому, в розвинених європейських країнах, вчені б’ють на сполох, наголошуючи на тому, що сучасне будівництво неможливе без якісних інженерних мереж. Зокрема вентиляції, яка дозволяє забезпечити тривалий термін експлуатації та комфортне перебування людей в будівлях різного призначення.

Все більше країн почали вимагати встановлення системи вентиляції ще на етапі проектування будівель різного призначення. Також, у світі діє велика кількість державних програм фінансування таких об’єктів. В Україні, на жаль, попри крайню необхідність, у цій сфері поки що не відбувається позитивних змін.

Проте, розуміючи значення свіжого і чистого повітря, багато українців прагнуть забезпечити себе та свою сім’ю належною вентиляцією. В такому випадку, кращим рішенням стане встановлення побутових рекуператорів PRANA. Такі вентсистеми не вимагають проведення трубопроводів, тому їх монтаж не порушить цілісність ремонту квартири або будинку.

Наші рекуператори забезпечують постійний доступ свіжого повітря у різні приміщення, зберігають до 98% енергоресурсів будівель, знижують енерговитрати та зменшують карбонний слід, оскільки не забруднюють навколишнє середовище.

Кожну одиницю товару ми виготовляємо з еко-матеріалів, що попереджають викиди 1134 кг вуглекислого газу в рік! Системи вентиляції Prana володіють низкою престижних міжнародних нагород та відповідними сертифікатами якості і безпечності.

Свідченням ефективності PRANA є те, що компанія має дилерів у понад 40-ка країнах світу, серед яких чимало європейських. Зокрема, ми пишаємося тим, що представили Україну на Expo 2020 Dubai (ОАЕ), який об’єднав компанії зі 192 країн світу. А також, тим, що PRANA двічі брала участь у міжнародних кліматичних конференціях ООН зі зміни клімату COP24 та COP26.

Висока якість рекуператорів PRANA підтверджена європейським сертифікатом якості СЕ, вентилятори сертифіковані авторитетною лабораторією TUV, а характеристики протестовані незалежною акредитованою європейською лабораторією IMQ.

Завдяки багаторівневому контролю, PRANA гарантує високу якість кожної одиниці товару. А також, неухильне дотримання головних принципів, які компанія поклала в основу діяльності. Це – екологічність, енергоефективність та безпека.

Наша компанія пропонує клієнтам комплексне рішення з продажу та встановлення систем вентиляції по всій Україні, безкоштовні послуги власного проектного відділу та кваліфіковану сервісну підтримку. Встановлення систем PRANA забезпечить у приміщенні комфортний мікроклімат, постійний приплив свіжого повітря та видалення відпрацьованого.

А також, забезпечить цілу низку додаткових переваг, таких як:

  • зручне дистанційне керування за допомогою пульта або додатку на смартфоні;
  • контроль якості повітря та автоматичні режими роботи за допомогою датчиків(температура, вологість, СО2, VOC);
  • збереження енергоресурсів – тепла взимку чи прохолоди влітку;
  • забезпечення оптимальних параметрів мікроклімату.

Модельний ряд рекуператорів поділяється на побутові та промислові моделі.

Побутові рекуператори призначені для вентилювання невеликих приміщень: квартир, приватних будинків, офісів тощо. Рекуператори промислового типу надають можливість якісної вентиляції більших об’єктів: закладів громадського харчування, цехів, закладів охорони здоров’я. садочків, шкіл та інших.

В основі нашого підходу до вентиляції приміщень – детальні розрахунки та прогнози заощаджень теплової та електроенергії. Завдяки доведеній енергоефективності, системи вентиляції з рекуперацією тепла включені в різноманітні державні програми енергозбереження.

Наша команда вже реалізувала тисячі соціальних об’єктів по всій Україні!

За детальною інформацією щодо вартості, монтажу та обслуговування рекуператорів PRANA звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому офіційному сайті.