Не секрет, що повітря, яким дихає людина, має великий вплив на її здоров’я та самопочуття. А його якість визначає ціла низка важливих складових – рівень кисню, вміст СО2, наявність сторонніх речовин і домішок. 

Кожен з нас почуває себе бадьорим та сповненим сил, дихаючи свіжим природним повітрям: у парку, лісі, в горах, на березі річки або на морському узбережжі. І це не дивно, адже, саме в таких місцях спостерігається найбільша концентрація кисню та найменший рівень шкідливих сторонніх речовин.

Проте, великою проблемою сьогодні є забрудненість повітря великих міст та промислових зон, в яких ми проводимо найбільше часу. Будівельні майданчики, велика кількість автомобілів, небезпечні викиди виробництв підвищують рівень пилу, формальдегідів, бензолів та інших шкідливих сполук у повітрі. А встановлення герметичних пластикових вікон в житлових приміщеннях сприяє погіршенню якості повітря навіть під час перебування вдома. Це негативно впливає на зростання рівня різноманітних захворювань органів дихання, нервової та серцево-судинної систем, сприяє появі алергії.

Як доводять численні дослідження, основними причинами розвитку хвороб дихальної системи людини є: паління, дихання забрудненим повітрям з пилом, небезпечними хімічними випарами, алергенами, спорами плісняви та грибка. Також, негативно впливають на дихальну систему людини часті респіраторні захворювання й низька фізична активність. За даними ВООЗ, в Україні 120 смертей з 100 000 виникає внаслідок дихання забрудненим повітрям.

Тому, кожному з нас слід завчасно дбати про власне здоров’я. Адже, попередити хворобу набагато легше, ніж її вилікувати. З метою профілактики радимо відмовитися від паління, вести активний спосіб життя, проходити регулярний медичний огляд та подбати про ефективну систему вентиляції у вашій оселі.

Будинок чи квартира без вентиляції схожі на закритий скляний акваріум без руху повітря. Якщо в такому приміщенні перебувають люди, вміст кисню з кожним подихом знижується, натомість росте вміст вуглекислого газу. Крім того, приготування страв, використання хімічних миючих засобів, парфумів та інших побутових засобів сприяють додатковому забрудненню повітря.

Найкращим рішенням у такій ситуації стане встановлення якісної й надійної вентиляційної системи.

Рекуператори PRANA – одне з найкращих сучасних рішень для забезпечення приміщення свіжим повітрям. Вони виводять назовні забруднене повітря і наповнюють кімнату свіжим вуличним. Всередині системи знаходиться спеціальний мідний теплообмінник, який збирає тепло з кімнати і підігріває ним вхідне зовнішнє повітря.

У результаті до кімнати надходять вже теплі повітряні потоки, що допомагає зекономити енергоресурси й кошти на опалюванні житла в холодну пору року. Швидкий монтаж рекуператора відбувається за допомогою прогресивної технології алмазного буріння без порушення цілісності ремонту. А компактність та стильний дизайн приладу зроблять його органічним елементом будь-якого інтер’єру.