Активно займаєтесь спортом та пильно вивчаєте склад продуктів перед тим, як покласти їх у кошик? Чудово! Ваша оселя теж потребує дбайливого підходу та здорових звичок. П’ять простих кроків зроблять ваш дім місцем для безпечного та тривалого життя.

1. Завжди свіже повітря в оселі.

Життя людини починається з першого вдиху. Легені наповнюються киснем, який підтримує всі життєво важливі процеси та функції організму. Найбільша концентрація кисню 一 у лісовому, морському, гірському повітрі. Значно меншу концентрацію кисню має повітря приміщень: квартир, будинків, офісів, закладів освіти та інших. Кімната без вентиляції схожа на закриту скляну банку: повітря у ній практично не рухається. Якщо у приміщенні присутні люди, рівень кисню стрімко знижується 一 кожен вдих забирає приблизно 100 мл кисню. А з кожним видихом ми наповнюємо оточуючий простір вуглекислим газом.

З підтримкою стабільно високої якості повітря добре справляються механічні системи вентиляції з рекуперацією. Рекуператори PRANA створюють одночасний приплив свіжого та витяжку відпрацьованого повітря з високим вмістом СО2 та інших небезпечних газів. А smart-датчики якості повітря дозволяють системі ефективно працювати в автоматичному режимі.

2. Фільтрована вода.

Зауважували, який накип залишається на вашому чайнику? Водопровідна вода сучасних міст малопридатна для втамування спраги або приготування їжі. Хлор та важкі метали, що містяться у воді з-під крану, негативно впливають на здоров’я. Спеціалісти радять використовувати надійні системи фільтрації води, які затримують небезпечні домішки та знешкоджують бактерії.

3. Контроль вологості повітря.

Найбільш комфортний для людини рівень вологості повітря знаходиться у діапазоні 45-70%. При зменшенні рівня вологості повітря люди відчувають сухість шкіри та очей, з’являється кашель, запалення слизових оболонок дихальних шляхів. За вологості повітря вище 75% відчувається важкість дихання та загальний дискомфорт. Якщо понаднормовий рівень вологості зберігається у кімнаті тривалий час, у приміщенні з’являється сирість, неприємний запах, псується ремонт та меблі.

4. Відповідальний вибір побутової хімії.

Феноли, формальдегід, фосфати, амоній, хлор 一 лише невеликий перелік небезпечних хімічних речовин, які містяться у побутовій хімії. Для того, щоб прибирання житла було безпечним для дихання людей, варто звертати увагу на склад та вибрати найбільш екологічні варіанти засобів.

5. Ні пиловим кліщам.

Пилові кліщі 一 розповсюджені жителі квартир, будинків, котеджів, і навіть 一 готельних комплексів! Ці мікроскопічні істоти добре почуваються у пилу, подушках, ковдрах. І викликають серйозну алергію у людей. Щоб не допустити розвиток цих збудників алергії, зберігайте подушки, ковдри та матраци у спеціальних тканинних чохлах та організуйте регулярне прибирання оселі від пилу.

Ці нескладні правила допоможуть вашій оселі залишатись безпечним місцем для життя та розвитку. Якщо ви плануєте купити рекуператор, але маєте питання щодо монтажу системи, отримайте консультацію спеціаліста PRANA:

+38 (067) 153-99-31

+38 (050) 538-82-92

+38 (063) 991-71-77