При купівлі вентиляційного обладнання компанії PRANA, можна скористатися державною програмою кредитування населення «Теплий кредит» для придбання енергоефективного обладнання.
Відомо, що зменшення витрат на опалення власного помешкання – це довгострокова та завжди прибуткова інвестиція. Однак не завжди вистачає коштів, аби «утеплитись» чи придбати енергоефективне обладнання для будинку або квартири.

В такому випадку існують спеціальні державні програми з енергозбереження або ж партнерські програми банківських установ. Цього року Уряд України продовжив програму енергозбереження для населення.

Також для кожного регіону діють обласні та місцеві програми енергозбереження.

Системи припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла Прана – це енергоощадна вентиляційна техніка, яка дарує свіже повітря та береже тепло.

Наразі на допомогу українцям для утеплення власного житла з бюджету спрямовано 432,44 млн. грн. «Теплий кредит» можна отримати в одному із банків партнерів, серед них Банк «Львів», «ОщадБанк» та інші.

Звертайтесь до наших менеджерів за безкоштовною консультацією або ж запитуйте про рекуператори Прана в працівників банку.