В умовах війни, майбутній опалювальний сезон 2022 стане справжнім випробуванням для енергетичної системи України. Тому, українці з хвилюванням чекають початку холодів. Чи вистачить енергоносіїв для достатнього обігріву і скільки доведеться заплатити за тепло в оселі – ось питання, які зараз хвилюють кожного.

Енергоефективність та економія наявних ресурсів стали надзвичайно актуальними для кожного власника помешкання, офісу, промислового приміщення. То ж, як зберегти цінне тепло і не витратити додаткових коштів на опалення?

Найчастіше, з метою заощадження енергоносіїв, українці вдаються до стандартної термічної модернізації приміщень:

  • утеплення фасаду;
  • утеплення даху та стін;
  • встановлення герметичних вікон, пластикових склопакетів;
  • встановлення індивідуального теплового пункту;
  • приєднання лоджії до кімнати або кухні.

Попри те, що такі кроки дійсно зменшують втрати тепла взимку, існує низка проблем, пов’язаних з порушенням природної вентиляції. Такі квартири та офіси перетворюються на своєрідні «термоси» з підвищеною вологістю і постійним браком свіжого повітря. З часом у герметичних приміщеннях починають запотівати вікна, з’являються пліснява та грибок, псуються меблі та елементи інтер’єру, розмножуються мікроорганізми та бактерії, шкідливі для людського організму.

Звичайне провітрювання за допомогою відкривання вікон призводить охолодження кімнати і додаткових втрат теплової енергії на її повторний обігрів. Так, відкривання вікон збільшує витрати будівлі на опалення мінімум на 30%. А у спекотний сезон, при наявності у приміщенні кондиціонера, показник сягає 70% перевитрат електроенергії на додаткове кондиціонування.

Саме тому, з метою збереження тепла та економії коштів, спеціалісти у галузі вентиляції радять звернути увагу на високопродуктивні енергоефективні технології.

Одним з доступних та ефективних способів збереження тепла без втрати якості повітря у приміщенні є рекуператор PRANA. Численні випробування та тисячі реалізованих проєктів  PRANA у різних куточках світу: від засушливих Іспанії, Італії, Казахстану до дощових Великобританії, Швеції, Норвегії довели високу ефективність української smart-вентиляції.

Рекуператори PRANA зберігають до 96% тепла та подають в приміщення свіже, енергетично заряджене повітря. Високоефективний мідний теплообмінник всередині рекуператора дозволяє максимально передавати тепло (або прохолоду) відпрацьованого повітря свіжому повітрю з вулиці. Повітряні потоки працюють одночасно та не змішуються. Тому до кімнати надходить свіже повітря з великим вмістом кисню, вже підігріте або охолоджене пристроєм до комфортної температури.

Крім того, завдяки наявності Wi-Fi-модуля та численних прогресивних функцій, системи вентиляції PRANA з мідним теплообмінником забезпечують максимальні зручність, безпеку та комфорт керування, не залежно від місця перебування користувача.

Завдяки можливості встановлення додатку Prana Online, ви зможете у будь-який момент переконатися у високій якості повітря в режимі реального часу. А функція статистики якості повітря дасть змогу відслідкувати зміну якості повітря в приміщенні за обраний період та налаштувати ваш прилад на оптимальний режим роботи.

Саме тому, встановивши рекуператор, ви забудете про кілька важливих проблем, пов’язаних з вентиляцією. Рекуператор 24 години на добу забезпечуватиме квартиру або офіс якісним чистим повітрям, підігрітим взимку та охолодженим влітку. Крім того, завдяки постійній циркуляції свіжого повітря у приміщенні перестануть потіти вікна, а ви назавжди забудете про плісняву, сирість чи грибок на стінах.